GAGA BULUT 17 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Sosyal medyada “Gagabulut” lakabı ile tanınan Bulut Altuğ 17 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Sosyal medyada “Gagabulut” lakabı ile tanınan Bulut Altuğ, para karşılığında reşit olmayan erkek çocuklarını öpüşmeleri için para teklif edip bu görüntüleri YouTube kanalında yayınlamış ve büyük tepki gösterilen bu olaydan kısa bir süre sonra tutuklanmıştı.

Geçtiğimiz Ekim ayında yaşanan bu olayda polisin harekete geçmesi ile İzmir’de 100 lira verdiği erkek çocukları öpüştüren Bulut Altuğ tutuklanmış, görüntüleri kaydeden arkadaşı F.B.B ise serbest bırakılmıştı.

Mahkemeden karar çıktı. Bulut Altuğ, İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya cezaevinden katılırken, tutuksuz yargılanan arkadaşı F.B.B ise mahkeme salonunda hazır bulundu.

Pişman olduğunu belirten Altuğ,  “Ben bu tür videolar çekmiyordum. Daha önceki videolara bakabilirsiniz. Bu görüntüleri çektiğim için pişmanım. Arkadaşımın yönlendirmesi üzerine çektim. İlk defa böyle bir şey yaptım ve başım yandı. Tahliye ve beraatimi istiyorum”  ifadelerini kullandı.

Arkadaşı F.B.B. ise herhangi suçunun olmadığını iddia ederek, mağdurların 18 yaşından küçük olduklarını bilmediklerini söyledi.

Mahkeme heyeti, tutuklu sanık Bulut Altuğ’a toplamda toplamda 17 yıl hapis ve 1000 gün adli para cezası verdi. Arkadaşı F.B.B’ye ise başta “cinsel istismara azmettirme” olmak üzere benzer suçlardan 8 yıl hapis cezası verildi.

Kaynak: ShiftDelete.net