GAGA BULUT HAPİS SONRASI İLK VİDEOSUNU ÇEKTİ: BENİ YARGILAYAN VE CEZAEVİNE SOKAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM, BUNU HAK ETTİM

25 Aralık 2020'de tahliye olan Gaga Bulut, özgür hayatından ilk videosunu paylaştı ve "Beni yargılayan ve cezaevine sokan herkese teşekkür ederim" dedi ve pişmanlığı ile beraber hapis hayatından yaşadıklarını anlattı.

Sosyal medya fenomeni Gaga Bulut, paylaşımlarında çocukları kullanarak para karşılığı öpüştürdüğü gerekçesi ile 15 Ekim 2018’de tutuklanmıştı. 25 Aralık 2020’de tahliye olan Gaga Bulut, özgür hayatından ilk videosunu paylaştı.

Gaga Bulut videosunu paylaşırken şu başlığı yazdı: Bu sadece bi açıklama ve özür videosu tekrar dan özgür olmak çok güzel ve şu an bunun tadını çıkarıyorum emin olun yeni bulutu daha çok seveceksiniz sadece biraz iyileşmeye ihtiyacım var çok acı çektim kendimi kaybettim bana biraz zaman verin daha iyi geri dönücem.

Videosunda “İyi ki cezaevine girmişim. Beni yargılayan ve beni oraya sokan herkese teşekkür ederim. Ben bunu hak ettim. Yaptığım iğrençlikleri, dansları, cinsel içerikli paylaşımları dışarıda göremiyordum. Cezaevinde bunları düşünecek zamanım oldu ve ders aldım. Cezaevine dönmek istemiyorum, davam daha bitmedi, korkuyorum” şeklinde konuşan Gaga Bulut’un videosunun tamamı aşağıda: