GALERİ: 2016 YILINDA BİZİ BEKLEYEN 11 ŞAHANE ŞEY

Resmi olarak 2016 yılına girmiş sayılıyorsak, artık geçmiş yılla ilgili bir şey görmek istemiyorsanız, işte o zaman bu liste tam da size göre. 2016 yılında resmileşen, bizi bekleyen şahane olaylara bir göz atalım:

1. YAZ OLİMPİYATLARI

2016 yazı heyecanlı geçeceğe benziyor. Kırılacak rekorlar, sporcular ve bol bol speedo… Hem gözümüzü şenlendirecek, hem de hayatımıza heyecan katacak olan Olimpiyatları merakla bekliyoruz.


 

2. TARKAN’IN TSM ALBÜMÜ

Yıllardır çıkacağına dair dedikodular dolaşır durur, sonunda resmi olarak 2016 yılında çıkacağı duyurulan, Tarkan’ın TSM albümünün yıl içerisinde dinleyiciyle buluşması bekleniyor. Tarkan tarafından 2016 yılının tek sürprizi de bu değil, yaz aylarında Tarkan evleniyor.


 

3. BATMAN VS. SUPERMAN

2015 için Star Wars ne ise, 2016 için de Batman Vs. Superman o demek. Merakla beklenen film iki süper kahramanı karşı karşıya getiriyor.


 

4. SURVIVOR

Survivor 2016 şubat ayında başlıyor. Belli olan yarışmacılardan birinin Yılmaz Morgül olması, yarışmaya ayrı bir renk katacağı kesin. Aldığımız bir duyuma göre ”Bu Tarz Benim All Stars” da yarışan birkaç kişinin de Survivor 2016 kadrosunda yer alması düşünülüyormuş. Kısacası, ekrana kilitlenme zamanı.


 

5. ADELE TURNESİ

Uzun bir aradan sonra albüm çıkararak 2015 yılının son çeyreğine damga vuran Adele’in gündemden düşmeye pek niyeti yok. 2016 yılında bir dünya turnesine çıkacak olan şarkıcının ülkemize geleceği ile ilgili dedikodular da dolaşmıyor değil. Gelse de gelmese de, bu yaz baya bir doz Adele’e maruz kalacağımız bir gerçek olarak görünüyor.


 

6. IPHONE 7

Neye benzeyeceği hakkında hiç bir fikrimiz olmasa da, 2016 yılında yeni bir iPhone ile karşı karşıya kalacağımız kesin. Eylül ayında duyurulması planlanan yeni iPhone’un muhtemel adı iPhone 7 olacak olsa da, her an bir değişiklik de olabilir.


 

7. ABD BAŞKANLIK SEÇİMLERİ

Elin Amerikalısının derdi bizi mi gerdi demeyin. ABD Başkanı tüm dünyayı etkiliyor. 2015’de geçen Türkiye seçim maratonunu yaşamış bir jenerasyon olarak, Hillary Clinton ve Donald Trump arasında geçecek olan ABD seçim yarışı bize vız gelir. Tabii ki gönlümüz Hillary’den yana…


 

8. MISSY ELIOTT ALBÜMÜ

2015 yılında, hayranlarına bir sürpriz yaparak, uzun bir aradan sonra SuperBowl’da Katy Perry’ye bir şarkıda eşlik eden Missy Eliott, 2016 yılında yepyeni şarkılardan oluşan bir albüm çıkaracağını duyurdu.


 

9. GAMING ISTANBUL

Video oyun sevenlere müjde! Uzun zamandır beklenen, İstanbul’da olur mu dediğimiz video oyun fuarı 2016 yılında gerçekleşiyor. Şubat ayında video oyun sevenler rüya gibi bir hafta geçirecek..


 

10. HOZIER İSTANBUL KONSERİ

Take Me To Church ile LGBT dünyasının sempatisini kazanan Pop/Rock şarkıcısı Hozier şubat ayında İstanbul’da konser vermeye hazırlanıyor. Yılın ilk kesinleşen büyük organizasyonu olan Hozier konserine biletlerinizi acilen edinin.


 

11. YENİ BAŞLANGIÇLAR

Hiç bir şey için geç değil. Aşk, ilişki, iş hayatı, ülke, kısacası hayatınızda değiştirmek istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz. Sadece karar verin…