GALERİ: AVLU’NUN MELEK YÜZLÜ KATİLİ ALP: DENİZCAN AKTAŞ

Dikkat! Bu haber AVLU dizisiyle ilgili sürpriz gelişmeleri içerir

Star TV’de yayınlanan AVLU dizisi, dün akşam reytinglerde tüm izleyicilerde zirveye oturdu. Dizinin baş kahramanı Deniz (Demet Evgar)’in kızını öldürerek dizi izleyicilerinin yüreklerini dağlayan Alp rolündeki Denizcan Aktaş’ı yakından tanıyalım istedik.

Avlu’dan önce “Hayat Bazen Tatlıdır” ve “Nerdesin Birader?” adlı dizilerde rol alan, Best Model finalisti Denizcan Aktaş’ın NTV’ye verdiği röportajdan kendi ağzından anlattığı bazı kısımlar şöyle

“28 Temmuz 1993 yılında İstanbul’da doğdum. Doğma büyüme İstanbulluyum, ailem 1964 senesinde İstanbul’a yerleşmişler. Anne-babam Kastamonu İnebolu’lu o yüzden aslen bende oralı sayılırım. Sıkı bir Galatasaray taraftarıyım. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezunum.”

“Sektörde örnek aldığım tek bir isim yok. Son yıllarda o kadar farklı bakış açısı ve yorumlar izleme fırsatımız oldu ki tek bir isim verirsem diğerlerine haksızlık yaptığımı hissederim. Gelecekte ki hedefim kendi adıma yurtiçinde ve dünya sinemasında yorumladığım karakterlerle bir tarz ve duruş oluşturabilmek”

İşte Denizcan Aktaş’ın birbirinden sıcak fotoğrafları:

 

 

 

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :