GALERİ: EŞCİNSEL KARDEŞLERİYLE GURUR DUYAN ÜNLÜLER VE KARDEŞLERİ

Artık, cinsiyet ve cinsel yönelimler konusunda git gide özgürleşen bir dünyada yaşıyoruz. Henüz ülkemizde olmasa da, Hollywood dünyasında eşcinsel olmasalar da, kardeşleri veya ikizlerinin LGBT bireyler olmasıyla, LGBT savaşına bulaşmış ve bizle beraber yürümekten çekinmeyen ünlüleri biliyor musunuz?

CARVER İKİZLERİ

Desperate Housewives, Teen Wolf ve Leftovers’da beraber rol alan Charlie ve Max Carver ikizlerinden Charlie’nin eşcinsel olduğunu açıklaması ve kardeşi Max’ın ona sosyal medyadan tüm desteğini vermesi geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan olaylarındandı.

COLTON VE JOSHUA HAYNES

Arrow’un yıldızı Colton Haynes kardeşi Joshua ve eşi Scott her zaman destek. Joshua Haynes’ın eşi ile beraber evlat edindikleri kızları Wrenn’e de çok iyi amcalık yapan Colton’a alkışlar…

CHRIS VE SCOTT EVANS

Avengers’ın yıldızı Chris Evans, eşcinsel kardeşi Scott için dünyanın en komik insanlarından biridir diye bahsediyor. Kardeşi gibi oyuncu olan Scott ile henüz aynı projede yer almayan Chris Evans, yakın zamanda bunu da gerçekleştirmek istediğini söylüyor.

COLIN & EAMON FARRELL

Kardeşi Eaomon’ın evlilik masraflarını bile üstlenen Colin Farrell, kardeşi ile LGBT hakları için savaşan bir ünlü.

ARİANA & FRANKIE GRANDE

Kardeşi Frankie için bir parfüm çıkararak, cinsel yönelim ötekileştirmeleri için savaşan Ariana Grande’nin yeni parfümü hakkında bilgi edinmek istereniz BURAYA tıklayın…

ADAM & MICHAEL LEVINE

Eşcinsel temalı Out dergisine verdiği röportajda, ”Eşcinsellik seçilen bir şey değil, inanın bana kardeşim Michael eşcinsel ve biz onun 2 yaşından beri farkındayız. İnsanları ötekileştirmeyi artık kesmeliyiz, olduğu gibi kabul etmeliyiz” açıklamasını yapan Maroon5 solisti Adam Levine’den başkası değildi.

RICHARD & DAVID GERE

Richard Gere’in kardeşi David’in bir LGBT ve HIV aktivisti olduğunu, California’da kocası ve çocuklarıyla yaşadığını biliyor muydunuz?

MADONNA & CHRISTOPHER CICCONE

İki kardeşin arasına, Christopher’ın yazdığı ”Ablam Madonna” isimli kitap girmiş olsa da, Christopher’ın Madonna’nın hayatına kattıkları tartışılmaz…