GALERİ: EŞCİNSEL OLMALARINI İŞTAHLA DİLEDİĞİMİZ 15 ÜNLÜ ERKEK

”Ah! Keşke eşcinsel olsa” diye dert yanacağınız erkekler hiç olmadı mı? Belki sadece arkadaş olmak için, ya da ufak kaçamaklara da asla hayır diyemeyeceğiniz bu erkeklerden her birimizin hayatlarında olmuştur. Peki ya ünlüler? Evet kesinlikle tutar dediğimiz ünlülerin de sayısı hiç az değil. Biz de kendi içimizde kesinlikle ”büyük tutar” dediğimiz ünlüleri sizin için sıraladık…

NİCK JONAS

Squad. @mtv

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

Baksanıza ne yiğit delikanlı. Peşinde de ”groupie”leriyle…


 

ZAYN MALİK

https://www.instagram.com/p/9x2M3XpqdK/?taken-by=zayn

Tam bir kırsal babyface değil mi? 🙂


 

KEREM BURSİN

hayat sen kangal beklerken basina gelenlerdir… #hectorious #thereyougomatt

A post shared by Kerem Bursin (@thebursin) on

Oy Yorki’sine kurban olduğumuz…


 

ZAC EFRON

Honestly I have a hard time with paparazzi but s/o to this dude ?

A post shared by Zac Efron (@zacefron) on

Zac ve kasları….


 

STEPHEN AMELL

Happy Monday.

A post shared by Stephen Amell (@stephenamell) on

Arrow’un gey olduğunu düşünsenize…


CHRIS EVANS

https://www.instagram.com/p/99Zfx1ubJV/?taken-by=chrisevans.ig

Captain America olsa da, o da bir insan….


 

BARIŞ YURTÇU

"tatil güzel birisi " adlı çalışmam

A post shared by barisyurtcu (@barisyurtcu) on

Belki bir gün, bizim de bir Freddie Mercurty’miz olur?


 

CHRIS HEMSWORTH

Salla baltanı, çal sen de kalbimizi…


 

TYLER POSEY

This is my job.

A post shared by Tyler Posey (@tylerposey58) on

Kurt Adamları çekici bulduğumuz da doğrudur…


 

BERK ATAN

A post shared by Berk Atan (@berkatan) on

Yorumsuz…


 

JUSTIN BIEBER

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin bize bir ”HI” demedin ama….


 

BARIŞ ARDUÇ

Atları bağlayın bu gece buradayız ??

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs) on

İtirafı olan?


 

TAYLOR KINNEY

Enişteye yan gözle bakmayın gençler…


 

THEO JAMES

https://www.instagram.com/p/z3a7M2rUaf/?taken-by=theojames_fans

Tamam, biz gerçekten ölelim…


 

EFECAN DIANZENZA

?

A post shared by Efecan Dianzenza (@efecandianzenza) on

Issız bir adaya düşsek… Olsun biz yine de düşmeyelim…