863269c786
instagram-doktor

GALERİ: INSTAGRAM’IN, SİZİ ACİLE KALDIRTACAK YAKIŞIKLI TÜRK DOKTORLARI

Yakışıklılıklarıyla dikkat çeken Dr. Cahit Dinçer, Dr. Hakan Tüfekçi, Dr. Salih Tümtaş ve Dr. Taha Takmaz, Instagram’da binlerce takipçisi olan birer fenomene dönüştü.

Dr. Cahit Dinçer

🌞

A post shared by Dr.Cahit Dincer (@cahitdncr) on

 

Adana’da yaşayan Dr. Cahit Dinçer’in Instagram’da 45 binden fazla takipçisi var. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dinçer, Adana Balcalı Hastanesi’nde görev yapıyor. Dinçer, Mr & Miss Akdeniz Güzellik Yarışması 2014’te Adana’nın en yakışıklısı seçilerek yakışıklılığını tescil ettirmiş bir doktor. Instagram fotoğraflarının altına bol bol beğeni yorumları alıyor.

Dr. Salih Tümtaş

 

Dr. Salih Tümtaş, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde görev yapıyor. Uzun zaçları ve sakallarıyla dikkat çeken Tümtaş’ın Instagram’da 4 bine yakın takipçisi var. Tümtaş, bazen hastanede çektiği selfie’leri paylaşıyor, bazen de cipiyle yolda çekilen fotoğraflarını. Tümtaş’ın fotoğraflarına, “Sizi görünce kendimi hasta hissettim bir an, kan testi mi yaptırsam?” gibi yorumlar bırakılıyor.

Dr. Hakan Tüfekçi

 

Dr. Hakan Tüfekçi, Bursa’daki Mustafa Kemal Paşa Devlet Hastanesi’nde çalışıyor. Hastanede çalışan arkadaşlarının kendisine “Sizin için gelenler çok” dediğini söyleyen Tüfekçi’nin Instagram’da 26 binin üzerinde takipçisi var. Kaslı vücuduyla dikkat çeken Tüfekçi, verdiği çıplak pozlar için büyük beğeni topluyor. Gri saçlı doktoru takipçileri, “Senin gibi doktoru görüp kendimi hastalığa vurasım var” benzeri yorumlar yapıyorlar.

Dr. Taha Takmaz

yazı ayrı kışı ayrı güzel Antalya'nın #antalya #medeterranian #tb

A post shared by Op.Dr. Taha Takmaz (@drtahatakmaz) on

 

Dr. Taha Takmaz, Adıyaman’daki Kahta Devlet Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışıyor. Takmaz’ın Instagram’da 41 bin takipçisi var. Gerek özel hayatından gerekse de hastaneden doğu fotoğraflarını paylaşan Takmaz, zaman zaman hamilelik ve doğum konusunda bilgilendirici mesajlar da yazıyor. Takmaz’ın takipçilerinden “Doğum yapasım geldi” benzeri beğeni içeren yorumlar yağıyor.

Kaynak: NTV

Ayrınca Bakın

Alex-Cypriano

GALERİ: INSTAGRAM’IN KILLI MI KILLI, YENİ YAKIŞIKLI FENOMENİ İLE TANIŞIN

Kendisini Instagram’ın en kıllı erkeği ilan eden Alex Cypriano 21 yaşında ve 500.000’e yakın takipçisiyle sosyal ...