GALERİ: İŞTE 2015 YILININ EN ÜNLÜ VE ÇIPLAK ERKEKLERİ

İsteyerek ya da istemeyerek farketmeksizin, 2015 yılında da ünlü erkekler bir şekilde soyunmadan edemedi. İşte yıl boyunca gözlerimizi şenlendiren ünlü erkekler…

LENNY KRAVITZ’İN SAHNEDE PANTOLONU YIRTILIRSA

İsveç’te verdiği konser sırasında pantolonu yırtılan Rock Tanrı’sı, içine iç çamaşırı giymediğini de gözler önüne serdi. Hal böyle olunca Lenny’nin penisi İsveçli hayranlarının beğenisine sunmuş oldu.


 

JUSTIN BIEBER’IN ÇÜKÜ HEPİMİZİ GERDİ!

Pop ikonu Bieber 2015 yılında sadece bir kez değil, neredeyse her ay bir kez çıplak görüntüleriyle gündeme geldi. Neredeyse penisini ezberlememize sebep olan bu görüntülerin Bieber’ın ekibi tarafından sızdırıldığı konuşulurken, klibinde beyaz iç çamaşırıyla denize girmesinden, tatildeyken anadan üreme görüntülenmesi, Snapchat’ten gönderdiği penis fotoğraflarına kadar, bu çocuk nasıl gönlümüzü fethedeceğini biliyor!

Justin Bieber’ın beyaz iç çamaşırıyla Alaska’da denize girdiği video klibini izlemek için tıklayın

Bieber’ın Bora Bora sahillerinde anadan üreme görüntüleri için de buraya göz atın.

Yetmedi mi? Bieber’ın Snapchat’ten sızan penis fotoğrafları da burada…


 

ASHLEY PARKER’IN BALON GİBİ POPOSU!

The #100DaysOfFitness challenge may be behind me now but the journey continues. It’s incredible how the human body responds and transforms to even just 100 days of a consistent diet and exercise program. During the last 100 days your positive comments motivated me to push through and stay committed. I encourage all of you to experience for yourself how rewarding it is to set your own goals and get inspired by the results. You don’t have to be a fitness model or featured in the ESPN Body Issue to be proud of your physique. We all have what it takes to be the best version of ourselves we can be. Be dedicated, be passionate and be relentless in the pursuit of your dreams. Shortly, you will look back at where you started and be astounded at how far you’ve come… and you might just be inspired enough to post a naked picture of yourself on Instagram. ✌? #Day100

A photo posted by Ashley Parker Angel (@ashley_parker_angel) on

Eski boyband üyesi, aktör Ashley Parker, kendi rıza ve isteğiyle Instagram üzerinden bir anda poposunu paylaşarak gündemimize gündem katmıştı.


 

JOHN LEGEND’DAN BİR POPO GÖSTERİSİ

2015 yılı Hollywood ünlüleri arasında bir popo yarışıyla geçti diyebiliriz. Bieber’ın poposunu açmasıyla başlayan bu yarışa John Legend’da eşinin sızdırdığı popo resimleriyle mecburen katılmıştı.


 

TUMBLR’IN DEV PENİSİNİN SAHİBİ 19 YAŞINDA BİR FUTBOLCU

Şu sızma işleri hep Tumblr’da oluyor! Ünlü sosyal platformda kendine taktığı rumuz ile dev penisinin fotoğraflarını paylaşan genç bir erkek 2015 yılının ilk aylarında gündemimizi oldukça meşgul etmişti. Tüm dünyada gıybet malzemesi olan bu gencin, Been Dude isimli bir İngiliz futbolcu olduğu ortaya çıkmıştı. Merak edenler Tumblr sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilir…


 

ÜNLÜ GÜREŞÇİNİN TELEFONU HACKLENİRSE!

Ünlü güreşçi Seth Rollins’in telefonunun hacklenmesi sonucunda ortaya çıkan, hele twitter’a düşen çıplak fotoğraflarını nasıl unutabiliriz ki? Bu fotoğraflardan sonra kendisini yağlı güreş yapmaya ülkemize davet etmek istedik…


 

İNGİLİZ FUTBOLCUDAN POPO SHOW!

İngiliz futbolcu ve Tv yıldızı Ashley Cain, katıldığı reality programında hiç çekinmeden duşa çırılçıplak girince bir anda tüm dünyada gündem olmuştu. 24 yaşındaki genç yıldız vücuduyla bizi fethetti!


 

GUS KENWORTHY HEM AÇILDI, TAM AÇILDI!

Olimpik sporcu bu yıl hem eşcinsel olduğunu açıkladı, hem de Instagram üzerinden vücudunu gözler önüne serdi. Tabiri caizse kaymak gibi poposunu paylaşmaktan çekinmeyen Gus, 2015 yılında rüyalarımızı süsleyen erkek olmayı başardı!  

Sun’s out, buns out! ?☀️??

A photo posted by gus kenworthy (@guskenworthy) on


JUSTIN THEROUX’NUN POPOSU DA HİÇ FENA DEĞİLMİŞ

Jennifer Aniston’un kocası Justin Theroux, The Leftovers’daki rolünde poposunu sergileyerek, Aniston’un erkek tercihi konusunda hepimizi imrendirmişti.


 

MATT BOMER’DAN AHS ŞEREFİNE VÜCUT SHOW

Ünlü oyuncu AHS’deki rolü gereği bizi sezon boyunca vücudunun pürüsüzlüğüne maruz bıraktı. Kim hayır diyebilir ki?


 

 

 

1 YORUM

Comments are closed.