GALERİ: İŞTE 2015’İN EN SEKSİ ERKEKLERİ

Gzone erkek editörü Yağızcan Akbulut, geride bırakmak üzere olduğumuz 2015 yılının en seksi erkeklerini inanılmaz bir listede derledi. Meslekleri, fiziksel özellikleri, LGBT hareketine katkıları farketmeksizin, işte 2015 yılının en seksi erkekleri ve yıla damga vurma sebepleri.

1. Barack Obama

Şüphesiz bu yılın hem dünya için hem de bizler için en büyük adımını atan ABD başkanı Barack Obama Amerika gelinde eşcinsel evliliğin kabulüyle tüm dünyaya örnek oldu. Love Wins çıkışıyla büyük bir sevince neden olan Obama bizler için 2015 yılının en seksi erkeği!


2. Aleksis Çipras

2015 yılında gerçekleşen ulusal seçim ile Yunanistan’ın yeni başkanı olan Çipras, hem yakışıklılığı hem de LGBT bireylere verdiği sivil beraberlik yasasının kabulünü tutmasıyla 2015’in 2. seksisi!


 

3. Justin Trudeau

Hem stil sahibi, hem LGBT destekçisi, hem genç, hem de yakışıklı! Bir başkandan ne istiyorsak, Kanada’nın 2015’te göreve gelen yeni başkanı Justin Trudeau’da bu özelliklerin hepsi mevcut. Darısı Türkiye’nin başına…


 

4. Arda Turan

Belki de bu yıl ülkemizde en çok konuşulan isimlerin başında Arda Turan var. Bir yer de gurur kaynağımız 11 temmuz da FC Barcelona transfer oldu ve bu sayede en yüksek transfer ücretli Türk futbolcu oldu. Bunun yanı sıra özel hayatıyla da sık sık magazin basının da yer alan Arda Turan, Sinem Kobal ile olan ilişkisini bitirdi ve yeni bir aşka yelken açtı. Bu olay magazin basınını uzun süre meşgul etti.


5. Edis

Aralık 2014’de çıkardığı, ”Benim Ol” ve yazın yayınladığı ”Olmamış Mı?” şarkıları ile gönlümüzü taht kuran Edis, hızlı bir yükseliş yakaladı. Popstar olma yolunda emin adımlar atan sanatçı hem karizması hem sempatik tavırları ile hepimizin gönlünde taht kurdu.


6. Nick Jonas

Sempatik oyuncu-şarkıcı Nick Jones, Scream Queen ve Kingdom dizilerinde rol alması ve yeni çıkardığı albümüyle kendisinden sık sık söz ettirdi. LGBT destek söylemleriyle sosyal medya da adından sıkça söz ettiren Jones bu sayede her iki dizide de eşcinsel karakterleri canlandırma şansı yakaladı. Aynı zamanda albümü için sadece beyaz iç çamaşırı ile penisini avuçlarken fotoğraf vermesi ile gündem olan yakışıklı, 2015’in altıncı seksisi.


7. Matt Bomer

Cinsel yönelimini hiç bir zaman saklamayan her daim yakın göz hapsimizde olan yakışıklı oyuncu ”American Horror Story: Hotel’le bir kez daha bizleri büyülemeyi başardı. Lady Gaga ile beraber rol aldıkları seks sahnelerinin hala etkisinden çıkmadık.


8. Barış Arduç

”Deliha” filmiyle hepimizin bir anda favorisi olan seksi oyuncu 2015’in en çok konuşulanlarından olmayı başardı. Kiralık Aşk dizisiyle popülaritesini artıran yakışıklı oyuncu güzel vücudunu sergilemekten çekinmiyor.


9. Justin Bieber

Pop müziğin haylaz çocuğu Justin Bieber bu sene de uslu durmadı. Hacklenen bulut hesabıyla internete düşen Selena Gomez’e gönderdiği özel fotoğrafları, Bora Bora adalarında anadan doğma güneşlenirken magazinciler tarafından görüntülenmesi, Calvin Klein iç çamaşırlarının kampanya yüzü olması ve yılın son günlerinde, Snapchat hesabından bir hayranına gönderdiği özel fotoğraflarıyla kendisinden sıkça söz ettirdi. Vücudunu sergilemekten çekinmeyen seksi şarkıcı bir iç çamaşırı markası için kamera karşına geçip yürek hoplattı.


10. Sam Smith

Açık eşcinsel şarkıcı, bu yıl hem Grammy’lerdeki başarısı, hem LGBT destekli mesajları, yeni James Bond şarkısı ve Balenciaga’nın kampanya yüzü olmasıyla adından sıkça söz ettirdi…