GALERİ: NEW YORK MODA HAFTASI’NDA HAKAN AKKAYA RÜZGARI

Modacı Hakan Akkaya, ikinci kez katıldığı New York Moda Haftası’nda (NYFW) yeni koleksiyonunu tanıttı. Akkaya’nın modern tasarımlarının tanıtımını Selda Bağcan şarkısı eşliğinde gerçekleştirdiği podyumda Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy rüzgarı esti.

 

 

Hakan Akkaya’nın “eşitlik” temasından ilham alarak “Hepimiz Biriz ve Aynıyız” ismiyle hazırladığı 2018 İlkbahar-Yaz Kadın-Erkek Koleksiyonunda, siyah ve beyaz renkler dikkati çekti.  Türk mankenler Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy’un yanı sıra Paris Hilton’un kardeşi Barron Hilton da podyuma çıktı.

 

 

Akkaya’nın yeni koleksiyonunun sunumunda, erkek mankenler arasındaki açılış ve kapanışı Barron Hilton, kadın modasında da Çağla Şıkel yaptı. Defilesinde tamamen Türk kumaşını kullanan Akkaya, modern tasarımlarının tanıtımını Türk Halk Müziği sanatçısı Selda Bağcan’ın “Katip Arzuhalım” şarkısının müziği eşliğinde gerçekleştirdi. Akkaya, yeni koleksiyonuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bahar 2018 için siyah ve beyaz geometrik baskılar ile yumuşak pastel tonları birbirine karıştırdım ve keskin kontrastlar oluşturdum.” dedi.

 

 

Barron Hilton ise defilede yer almasına ilişkin, “Hakan Akkaya’ya bana defilenin açılışı ve kapanışını yaptırdığı için teşekkürler. Bu inanılmaz koleksiyonun bir parçası olmaktan gurur duydum” ifadelerini kullandı. İşte defileden yansıyan diğer kareler…

 

-i_T8_Km69t_U-_Fwc_FXQDh_Ff_A

6f_wa_Oq_TTUWz_Krpf8_JZFAg

99_BCnr4gh_Ui_G002ub_F8w2w

C2oqad_DTnk6mll_WDT4_Ur-_A

g_Ahk_HBym_Fk_KUOKer_Ha_WAug

KQq8_V-i0_H0_OXUEK0i_Lz2c_Q

KRM3a_KXK4_UO86du_JFr_Jor_Q

OHE37p_Hsdk2_PNSIW1_Ml7m_A

o_UBb_Ld5_SY0_OVX_6_LUAeas_A

Un_AN_s_Cg_OUO7o6_Hpxbf_Fv_Q

Un_IIr1_D70_Oycuh_Vt_HURt_Q

x_Iy3f_G2_D4kmn_TJBk_Kk9dj_A

Yf_YI65fzy0_Gu_X4y_N3a_BRJQ