GALERİ: YOUTUBE’UN DERHAL TAKİP EDİLMESİ GEREKEN, EN İYİ 5 TRANS MAKYAJ VLOGGER’I

Dünyamız git gide değişmeye başladı, artık birçok sanat dalı ve el becerinizi YouTube üzerinde konuyla ilgili yetenekli bireyleri takip ederek geliştirebiliyorsunuz. Hal böyle olunca makyaj becerisi de YouTube üzerinden en çok izlenmeye erişen içeriklerden biri haline geldi.

Her geçen gün artan makyaj vlogger’larının arasında trans bireylerin de sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Trans kadınların makyaj konusundaki ustalıklarını tartışmamıza gerek olduğunu düşünmüyoruz, ancak aralarında bazıları var ki, gerçekten makyaj konusunda harikalar yaratmanın yanı sıra, inanılmaz da eğiticiler. İşte karşınızda takip edilmemesi ayıp, en iyi 6 trans makyaj vlogger’ı.

Jeffree Star

Jefree’nin kim olduğunu bilmiyorsanız çok şey kaybediyorsunuz. Kendi adına bir kozmetik markası da olan Jefree Star, aslında makyaj Vlogger’lığı konusunda en öncüler arasında geliyor. Jefree’nin kozmetik ürünlerine ulaşmak isterseniz buraya tıklayın…


 

Julie Vu (Princess Joules)

Julie aslında YouTube’u en iyi kullanan Trans bireylerin başında geliyor. Zaman zaman paylaştığı makyaj videoları ise gerçekten tek kelimeyle muhteşem!


Miles Jai

Kore kültürü konusunda takıntılı olan Vlogger, bilhassa anime makyajlarıyla çığır açıyor.


 

PatrickStarrr

Sephora ile hazırladığı, kendi adını taşıyan oje koleksiyonu da olan Patrick, bu konu hakkında dünya genelindeki en güven verici isimlerin başında geliyor.


 

Gigi Gorgeous

Trans makyaj Vlogger’ları arasında en ünlüsü olan Gigi’ye YouTube kanalı dışında davetlerin kırmızı halı seramonilerinde de rastlamak mümkün.