GERİCİ AKİT TV’NİN CANLI YAYININDA BEKLENMEDİK GELİŞME: DEMOKRASİ VE LGBTİ+’YE ÖVGÜ

Yobazların borazanı Yeni Akit ve Akit Tv'deki bir tartışma programındaki konuk, bu kanalda alışık olmadığımız şekilde demokrasi dersi verdi.

Yobazların borazanı Yeni Akit ve Akit Tv’deki bir tartışma programında konuk olan Liberal Demokrat Parti eski genel başkanı Cem Toker, bu kanalda alışık olmadığımız şekilde demokrasi dersi verdi.

Tartışma programının konukları arasında olan Cem Toker’in sarf ettiği “Türban cinsel ayrımcılık, hiç kimseyi kıyafeti, görüşleri, hayat tarzı; misal LGBTİ, sağcı, solcu vs. olmasıyla değerlendiremeyiz. İki yetişkinin tercihlerine devlet karışamaz” cümleleri geceye damga vurdu.

Bu konuşma, LGBTİ+ ile pedofiliyi ve sapkınlığı aynı kefeye koymak isteyen diğer program konuğu Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Ali İhsan Karahasanoğlu’nun bile sustırdu.

Cem Toker bu konudaki sözlerini “İki rekat namaz kılan adamı kapının önüne koyan devlet zihniyeti, iki kadeh bira içen adamı da kapının önüne koymayacak. İkisi de özel hayattır. Oradan bu noktaya gelmeyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

İşte o anların videosu: