GEY FENOMENLER SOKAK HAYVANLARI YARARINA FUTBOL MAÇI YAPTI

Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır ve Samet Liçina’nın yaptığı halı saha maçının videosunun tüm geliri HAÇİKO derneği üzerinden sokak hayvanlarına bağış olarak kullanılacak.

Gey fenomenler Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır ve Samet Liçina’nın yaptıkları halı saha maçında çektirdiği fotoğraf sosyal medyada ilgi görmüştü.

The Big 4 isimli YouTube kanalında yayınlanan videonun sonundaki röportaj ve Ömür Gedik’in yazısı bu isimlerin sokak hayvanlarına 500 kilo mama bağışlamak için halı saha maçı yaptığını ortaya çıkardı.

Ömür Gedik’in konu hakkındaki yazısı şöyle:

Üç sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır ve Samet Liçina YouTube’da da büyük oynuyor. Film tadında bölümler çektikleri The Big Four kanalının üçüncü bölümüne konuk oldum.

Kerimcan, Caner ve Samet, YouTube kanalları için halı sahaya inip veteran futbolcularla maç yaptılar, güldüler, eğlenip eğlendirdiler ve sokak hayvanları için de kurucusu olduğum HAÇİKO’ya 500 kilo mama bağışı yaptılar.
Komedi, futbolla alakaları daha doğrusu alakasızlıkları noktasında başlıyor aslında. 
Kerimcan, “Sen sağ back’sin” diyor, “Orası neresi?” sorusuna “Bilmem işte sağda bir yerde” cevabını veriyor.
Caner kolunda çanta, omzunda şal, elinde yelpaze ile kaleye geçmiş, “Top bana gelirse konum atın” diyor. Sonunda da “Kaç kaç oldu ben izlemedim maçı, dedikodu yaptık” diyerek bir kez daha kırıp geçiriyor.
Samet, halı sahaya inmiş “istop”tan bahsediyor.
Kerimcan’ın ablası terleyip üşütmesinler diye pür dikkat.
Biri havadan drone ile olmak üzere üç ayrı kamera çekim yapıyor.
Arkada müthiş bir ekip var. Ve sonuç; izleyenleri gülmekten yerlere yatıran bir The Big Four bölümü.
Videonun son bölümü benim Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır ve Samet Liçina ile yaptığım röportaja ayrıldı. Üçü de sokak hayvanlarına yardım eden sağlam hayvanseverler. Hem hayvanları hem de bu yeni kanallarını konuştuk. Bu bölümde mama bağışı yapmakla kalmadılar, izlenme gelirlerini de HAÇİKO’ya bağışlayacaklarını söylediler. Ben ilk kez tanıştım üçüyle de ve her birini ayrı ayrı çok sevdim.
Aldığım sinyal, bu YouTube projesinin bir sinema filmine dönüşeceği yönünde.

Bu linkten videoyu ve sonundaki söyleşimizi izlerseniz, filmin ayak seslerini siz de duyarsınız.
Şimdiden hem The Big Four kanalına hem de gelmesi muhtemel sinema filmine hayırlı olsun diyeyim.

 

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :