GEY İKONU ŞARKICI ROBYN’DEN YENİ SINGLE: MISSING YOU

Özellikle “Show Me Love” isimli şarkısıyla gey kitlelerin en sevdiği isimlerden biri olan Robyn, uzun zamandan sonra yeni bir tekli çıkardı: Missing You

İsveç kökenli şarkıcı yeni şarkısı Missing You’nun “Lyric Video”sunu dün yayınladı.

Bu video ile beraber kendisiyle ilgili mini bir belgesel de yayınlayan şarkıcı, hayranlarına mesaj yollamayı ihmal etmedi.

Bu videoda hayranlarından gelen sesli/görüntülü mesajları yayınlayan şarkıcı 8 yıldır herhangi bir albüm yayınlamadığı için çok heyecanlı olduğunu ve hayranlarıyla buluşmayı istediğini söyledi.
İşte bu video:

 

ROBYN KİMDİR?

Robyn 12 Haziran 1979’da İsveç’in başkenti Stockholm’de doğdu. Özellikle kendi ülkesinde pop müzik alanında söylediği ve yazdığı şarkılarla İsveç’in önemli müzisyenlerinden biri haline geldi. 90’ların sonundaki “Show Me Love” ve “Do You Know (What It Takes)” isimli parçalar onun popülerleşmesine ve ismini duyurmasına yardımcı oldu. 1997’de İsveç’in Eurovision Elemeleri olan Melodifestivalen 1997’e “Du Gör Mig Hel Igen” isimli şarkının söz yazarı olarak katıldı. 2000’li yılların başında ise yavaş yavaş yurtdışında da popüler olmayı başaran sanatçı, 2007 yılında çıkarmış olduğu “With Every Heartbeat” isimli single’ıyla başta Avrupa ve Amerika olmak üzere birçok ülkenin listelerine girmeyi başardı. (Vikipedi)