İZLE: GEY VLOGGER BENNETT ANDREWS’TAN TÜRKÇE AÇILMA HİKAYELERİ

YouTube üzerinden kendi özel kanallarından yayın yaparak açılma hikayelerini anlatan gey video bloggerlarının en sevilenlerinden Bennett Andrews’la tanıştırmak istiyoruz sizi.

Bennett Andrews adını kullanan bu gey vlogger’ın hikayesini kendi ağzından dinleyelim ve videolarını izleyelim.

Ben Bennett Andrews, 1990 Hollanda doğumlu, sanatsal ileri bakışlı bir insanım. Genç yaşlarında resim sanatçılarıyla ilgileniyordum ve kendimi bunlarla büyüdüm ve eğitim. Kendimi keşfederken bana klasik Türk musikisi ve caz müziği bana çok destek oldu.  Ortaokulu bitirdikten sonra sanat akademisine kayıt oldum ve çizim derslerine devam ettim. Yaşamış olduğum şehirden ayrıldıktan sonra kendi kanatlarımı açtığımda kim olduğuma dair arayışa çıktığım yola koyuldum. Bu hiç kolay olmadı ama arkadaşlarımın ve çevremin destekleri çoktu.. Bu yolculuğum benim için çok zordu  çünkü burada bana destek veya örnek olacak hiç kimsem yoktu. Ailemi açılmam uzun sürdü. 24 yaşında ablama, kuzenlerime ve anneme açıldım.Bana örnek veya yardımcı olacak kendi kültüründen kimse olmadığından dolayı ben nereye tutacağımı bilemedim. Yabancı bir ülkede kimsenin seni anlamaması insana olumsuzlukla getiriyor.Başkalarına bakıyorsun ve bunu kendi ailende, kültüründe bulamıyorsun. Ne mutlu bana ki 24 yaşında eski sevgilimin desteğiyle aileme açıldım ve onla tarafından hoş karşılandım. Tabii ki bunların hepsi birdenbire olmadı.

Sanat, okul ve özel hayatında cinsel kimliğini hiçbir zaman satılık bir madde olarak kullanmadım. Benim kim olduğum kişisel tercihlerim açıklaması gerekli, cinsel yönelimimin değil. İnsanların benim yaşadığım zorlukları yaşamasına yardımcı olmak için videolar çekmeye başladım…

Bennett Andrews’un YouTube video kanalı BURADA