GÖKKUŞAĞI MARŞLARININ COŞKUSU BU PARTİDE: “5G DISCO” 20 ARALIK SALI GECESİ 5 COCKTAILS’DE

Türkiye’nin en büyük eşcinsel yaşam dergisi GZone, Sony Music’le beraber hazırladığı, sürprizlerle dolu “GZone Rainbow Anthems Vol.II” albümünü içinden gökkuşağı taşan coşkulu bir partiyle 20 Aralık Salı gecesi 5 Cocktails and More’da kutluyor.

Türkiye’de insan özgürlükleri ve LGBT görünürlüğü için Sony Music Türkiye ve GZone’un işbirliği ile hazırlanan “Gzone Rainbow Anthems Vol.2” projesinin ikinci ayağı olan bu derleme albümde LGBT dünyasına ilham olmuş, en popüler, 17 orijinal yabancı şarkı yer alıyor.

Bu albümün lansman partisi 20 Aralık Salı gecesi saat 21.30’da 5 Cocktails’te yapılacak.
Gel ve o gece bizimle “GZone 5G Disco – Rainbow Anthems Vol.II” partisinde süt kadar beyaz, renklerini saçan bir Unicorn kadar hareketli ol.
Etkinliğe burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz 

“5G Disco Ne Ola Ki?” Dersen…
İstanbul’un en hip kokteyl barı 5 Cocktails and More ve Türkiye’nin en çok okunan eşcinsel yaşam/kültür dergisi GZone ile güçlerini birleştirerek 5G çekim gücüne ulaştı. 5 Cocktails and More’un ruhlara iyi gelen ambiansı, güzel insanları, sadece ve sadece en iyi müziği gökkuşağının renkleriyle buluşunca ortaya 5G çıktı. 5G Disco partisinin en yenisinde 20 Aralık Salı gecesi, Gzone seni yeni Rainbow Anthems albümünün şarkılarını ilk kez dinlemeye davet ediyor…