gucci

GUCCI’Yİ ÇAĞDAŞ SANATLA BESLEYEN PROJE: #TFWGUCCI

Alessandro Michele’nin kreatif liderliğindeki Gucci son iki yıldır sanatla hiç olmadığı kadar iç içe. #GucciGram ya da #24HourAce projelerini hatırlayın.

 

 

Yeni medya sanatçılarını Gucci’nin yaratıcı dünyasına davet eden Michele, hem dijital dünyanın hem de yeni neslin sanat anlayışının nabzını tutuyor. Kolajlar, grafik tasarımlar ve büyüleyici bahçe hikayelerinden sonra Gucci, #TFWGucci projesiyle şimdi de caps işine el attı. İnternet kültürüne başarıyla ayak uyduran modaevinin #TFWGucci isimli son projesi, dünyanın farklı noktalarından yükselişteki sanatçıların kreatif  imzasıyla gerçekleşiyor. Instagram bağımlılığına gönderme yapan yukarıdaki çalışma John Yuyi’ye ait. Bu projede yer alan diğer sanatçıların isimleri ise şöyle: Amanda Charchian, Olaf Breuning ve Christto & Andrew. Baselworld’te sergilenmeyi bekleyen #TFWGucci serisi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın!

Kaynak: Vogue

WhatsApp Image 2017-03-27 at 23.58.17

İlginizi Çekebilir

moschino-candy-crush

MOSCHINO’DAN CANDY CRUSH TEMALI KAPSÜL KOLEKSİYONU

Moschino’nun popüler kültüre olan zaafı, sıradışı işbirlikleri ve son derece renkli çalışmalarla kendini gösteriyor. Barbie’den ...