GÜLİZ AYLA, 10 OCAK’TAKİ GZONE 5G DISCO PARTİSİNİN ÖZEL KONUĞU

2017’nin sonunda çıkardığı “Parla” albümüyle gecenin göz kamaştırıcı konuğu Güliz Ayla’nın katılımıyla “5G DISCO’nun en yenisi “GLITTER” 10 Ocak Çarşamba akşamı 5 Cocktails and More’da!

GZone’un dillere destan 5G Disco parti serisinin en yenisi adını ışıltıdan alıyor: GLITTER…

2017’nin sonunda çıkardığı “Parla” albümüyle gecenin göz kamaştırıcı konuğu Güliz Ayla’nın katılımıyla “5G DISCO GLITTER PARTY” 10 Ocak Çarşamba akşamı 5 Cocktails and More’da!

5G Disco partisinin en yenisinde en mutlu müzikleri sizler için SaintJer çalıyor.

Etkinliğe Facebook üzerinden katılmak için tıklayın. 

5G DİSCO NEDİR?
5 Cocktails and More ve ile güçlerini birleştirerek 5G çekim gücüne ulaştı. İstanbul’un en hip kokteyl barı 5 Cocktails and More’un ruhlara iyi gelen ambiansı, güzel insanları, Türkiye’nin en çok okunan eşcinsel yaşam/kültür dergisi GZone’un gökkuşağının renkleriyle buluşunca ortaya 5G Disco çıktı.

Önceki 5G Disco partilerinde neler yaşandı görmek için tıklayın.

GÜLİZ AYLA KİMDİR?
Kendine ait söz ve müzikleri de olan Güliz Ayla, Efe Bahadır ve Sıla Gençoğlu desteği ile ilk solo çalışması Olmazsan Olmaz’ı 2015’te görücüye çıkardı. Albüm beklenen ilgiyi gördü. ‘Bahsetmem Lazım’ ve ‘Olmazsan Olmaz’ adlı iki şarkısına klip çekti. Sony Müzik etiketiyle 24 Kasım 2017 tarihinde ikinci albümü “Parla”yı müzikseverlerle buluşturulan Güliz Ayla – Bilirkişi klibi ve şarkısıyla hayranları tarafından tam not aldı. 

 

SAINT-JER KİMDİR?
2011 yılından beri Türkiye’de ve Avrupa’nın çeşitli gece kulüplerinde kalabalık kitleleri eğlendiren Murat Renay, profesyonel hayatına “SaintJer” ismi ile devam ediyor. SaintJer, DJ’in gerçek ismi Sencer’in deep house, house ve elektronik müziğin her türü ile hayat bulmuş hali.

Hem İstanbul’daki 5 Cocktails, Limoncello, Topless, Rehab İstanbul, 360 gibi seçkin barlar ve gece kulüpleri hem de Yunanistan, Danimarka, Fransa ve Romanya gibi ülkelerde özellikle Oriental House ve 5G Disco partileriyle bilinen Murat Renay, yeni ismiyle SaintJer, sadece mutlu müzikleri çalmak için yola çıktı.