GZONE, 14 ŞUBAT’IN EN RENKLİ PARTİSİYLE İZMİR’DE: RAINBOW VALENTINE

GZone Sevgililer Günü'nü 14 Şubat Cuma 21.00'den itibaren İzmir Hamam Bizbize'deki sürprizlerle dolu partisiyle kutluyor. Üstelik partiye katılan ilk 200 kişi OKEY'den hediyeler kazanacak.

Hamam Bizbize’deki ilk partisi ile İzmir’de olay yaratan GZone, bu kez sevgililer gününde sizi sarıp sarmalamaya geliyor. Üstelik 21.00’den itibaren partiye katılan ilk 200 kişi OKEY’den hediyeler kazanacak.

Sevgilin yoksa yalnız veya arkadaşlarınla, sevgilin varsa onunla beraber katılabileceğin bu özel Sevgililer Günü partimiz, İzmir’in en yeni ve en çekici eğlence mekanı Hamam Bizbize’nin otantik ve seksi atmosferinde sizlerle buluşuyor.

14 Şubat Cuma gecesi saat 18.00’den itibaren Pub konsepti ve saat 21.00’den itibaren Club konsepti ile hizmet verecek Hamam Bizbize mekanında yapılacak bu özel partiye, @hamambizbize hesabına DM atarak şifre alan davetliler katılacak. Davetlilerimizin güvenliğine dikkat edilecek ve partimizden davetlilerimizin görüntüsü paylaşılmayacaktır.

GZone Our Pride İzmir : Rainbow Valentine partisinin kadrosunda;
Voguing danslarıyla ağızları açık bırakan, İstanbul sahnelerinin en yetenekli dansçılarından biri olan ve bu geceye özel olarak topuklu ayakkabılarıyla özel dans performansı sergileyecek olan BUĞRA BÜYÜKŞİMŞEK,
İstanbul sahnelerinin en aranan, en cazibeli gogo boylarından BERKAN,
akrobatik danslarıyla, gecenin en sürprizli isimlerinden biri olacak Gogo Girl JULIYA,
neşesiyle sizlere pozitif elektirik verecek drag queen NUTELLA,
Our Pride partilerinin resident DJ’i, bu geceye özel tutkulu playlistiyle size dans pistinin tozunu attırmaya and içen SaintJer
ve İzmir, Alaçatı, İstanbul ve Eskişehir sahnelerinin önde gelen gece mekanlarında, çeşitli organizasyonlarda, festivallerde sahne alan Hamam Bizbize’nin başarılı DJ’i Koray Eski yer alıyor.

Gecenin akışı:
21.00 Disco Club (Pop-House-Turkish Edits) Saintjer
24.00 After Hours Club (Elektronik-House-Techno) Koray Eski

Dancer: Buğra Büyükşimşek
Born in 1998, Buğra is a charming young talent who is a member of Turkey’s biggest dance workshop company: DansFabrika. He has attended and brought a great show at world-famous dancer Yanis Marshall’s Turkey workshops. Bugra is famous for high heels dance, vogueing, twerking and R & B shows. Buğra is also modeling for Turkey’s selected fashion brands.

Performance videos:
https://youtu.be/oE-KgtEtOjE
https://youtu.be/em11sZJgtRY

Girişler: 50 TL (Sadece nakit ve kapıda)
Adres: Hamam Bizbize. 367. Sokak 2 Bornova/İzmir
Detaylı bilgi: 0 532 682 15 74
Mekan 18.00-21.00 arası ikramların olduğu Pub konsepti ile ve 21.00-02.00 arası Gece Kulübü konsepti ile hizmet vermektedir.

Önemli Not: Mekana girmek için ön rezervasyon yapmak gereklidir. Bu etkinlik üzerinden ya da mekanın Instagram hesabı olan @hamambizbize hesabına DM atılarak mekana giriş için gereken şifre alınabilir.