GZONE, 90’LARA GÖTÜRDÜĞÜ PARTİSİYLE 13 MART CUMA ESKİŞEHİR SOCIAL CASUAL’DA

İlk iki partisiyle Eskişehir'de çok konuşulan GZone Our Pride, bu kez 90's Disco isimli özel etkinliğiyle 13 Mart Cuma gecesi Eskişehir Social Casual'da.

İlk iki partisiyle Eskişehir’de çok konuşulan GZone Our Pride, bu kez 90’s Disco isimli özel etkinliğiyle 13 Mart Cuma gecesi Eskişehir Social Casual’da.

Gökkuşağının altında ayrım yapmadan herkesi eğlendiren GZone Our Pride partisi, 90’S DISCO versiyonunda 90’ların house, disco tınılarını, 90’ların Türkçe Pop şarkılarıyla harmanlıyor ve birbirinden başarılı drag queenlerle tadına doyulmaz bir geceyi sizlere sunuyor.

GZone partileri resident DJ’i SaintJer bu geceye özel hazırladığı setiyle sizi 90’lardan günümüze ışınlıyor. Warm-up bölümünde ise Mert Özcan sizlere keyifli dakikalar vaadediyor.Ev sahibiniz ise Our Pride partisinin yaşam boyu Onur Ödüllü ismi Can Ateşsaçan.

İddialı sahne şovlarıyla adından bahsettiren INOJ, ilk kez Eskişehir sahnelerinde performans sergilerken, seksi sahne gösterileriyle ünü kendinden önce gelen MR & MISS PUTKA gecenin ateşini arttırıyor. İzmir’in ve drag dünyasının en sevilen queenlerinden NUTELLA ise ilk kez Eskişehir’de sahne alıyor ve 90’ların şarkılarıyla sizlere nostalji yaşatıyor.

Gecenin after bölümünde ise Eskişehir’in en sevilen gruplarından SLANG sahneye solistleri Gözen Vural ile çıkarak sizlere canlı müzik ziyafeti yaşatıyor.

13 Mart Cuma gecesi Social’ın yeni mekanı Social Casual’ın üst katında yapılacak bu özel etkinlik saat 21.00’den 04.00’ya kadar sürüyor.

21.00 KAPI AÇILIŞ (GZone Our Pride Party)
01.30 SLANG feat Gözen Vural (Live Music)

Biletler kapıda 40 TL (Sadece Nakit)

Adres: Social Casual
Yeni Bağlar M. Fabrikalar Caddesi No:1/D Eskişehir

Facebook etkinliği için tıklayın