GZONE DERGİ EYLÜL-EKİM 2019 SAYISI ÇIKTI

GZone Dergi'nin 5.yaşını müjdeleyen 51. Eylül-Ekim 2019 sayısı, kapağında Gaye Su Akyol ve içinde ilgi çekici konu ve konuklarıyla sizi bekliyor.

GZone Dergi’nin 5.yaşını müjdeleyen 51. Eylül-Ekim 2019 sayısı, kapağında Gaye Su Akyol ve içinde ilgi çekici konu ve konuklarıyla sizi bekliyor.

Son yılların en dikkat çeken sanatçılarından biri olan GAYE SU AKYOL, Aytekin Yalçın’ın objektifine verdiği pozlarla, merak ettiğimiz soruları sizler için yanıtladı. Bu röportaj için tıklayın.

Başarılı komedyen KAAN SEKBAN, sosyal medyadaki skeçlerinden biletleri haftalar öncesinden biten sahne gösterilerine kadar geçen süreci bu özel röportajda bizlerle paylaştı. Okumak için tıklayın.

Amerikalı açık eşcinsel şarkıcı CARLOS VARA, ileride adından çok söz ettireceğe benziyor. Vara, Türkiye medyasındaki ilk röportajını GZone’a verdi. Okumak için tıklayın

“Sen de mi Brütüs” isimli şarkısıyla kurak 2019 yazının en güzel Türkçe Pop şarkılarından birine imza atan GÜLŞAH TÜTÜNCÜ, Türkçe Pop’un mutfağındaki eşsiz isimlerden. İşte onunla yaptığımız özel röportaj

“İşte Benim Stilim”deki eski ismi ile tanıdığımız Doruk Doğrusöz, cinsiyet geçiş sürecindeki merak edilen soruları ilk kez GZone için yanıtladı. İşte -hala okumadıysanız- okunma rekorları kıran bu röportaj.

Videolarından alıntılarla sosyal medyanın son günlerdeki en fenomen isimlerinden biri olan Çağlar Almendi (AKA Hazreti Korkunç), onu yakından tanımak isteyenler için bu hesabına ait ilk röportajıyla GZone’da! Okumak için tıklayın

GZone Dergi yazarı Recep Özdaş, içinde LGBTİ+ karakter barındırmayan ama her şeyiyle queer olan 5 tane yerli filmi kaleme aldı. İşte bu yazı.

GZone Dergi yazarlarından Tuğba Badal, eski Türkiye’deki kadınları ve aşkları kaleme alan yazısıyla karşınızda. İşte bu yazı

GZone Dergi yazarlarından Deniz Su Tiffany, moda dünyasında dikkat çeken trans modelleri mercek altına aldı. Bu yazıyı okumak için tıklayın.

GZone Dergi yazarı Araf H.Korkmaz, Güncellenmiş Arzular, Vampir Robotlar ve Eski Dostlar ve Biz! yazısını kaleme aldı. İşte bu yazı.

GZone Dergi müzik yazarı Mert Bell “Pop mu Rap mi?” tartışmalarına “Poptan Ümit Kesilmez” dediği yazısıyla karşılık verdi. İşte bu yazı.