G ZONE DERGİ: OCAK 2015

Türkiye’nin eşcinsel yaşam dergisi G ZONE’un Ocak Sayısı çıktı…

2014’ün LGBT alanında en iyilerinin özel dosya konusu olduğu derginin kapağında düzgün fiziği ile dikkat çeken çiçeği burnunda şarkıcı CANN var. CANN’la G ZONE’un gerçekleştirdiği cüretkar fotoğraf çekimini beğeneceğinize eminiz.

Ocak sayımızda ayrıca, Türkiye’nin en iyi vücutlarından biri olduğu tescillenen Personel Fitness Trainer ve Yaşam Koçu Ahmet Koç yer alıyor.

Dünyaca ünlü gey parti markası PAPA’nın yaratıcısı ve fotomodel Eliad Cohen, G ZONE’a özel verdiği röpörtaj ve özel fotoğraflarıyla Ocak sayımızda.

Moda sayfalarımıza yeni bir soluk getiren Serdar Egemen ve Trans köşemizin yazarı Miss Tiffany de ilk yazılarıyla bu sayımızda.

2014’te LGBT olduğunu açıklayan ünlüler, Türkiye’de 2014’e damga vuran LGBT olayları, 2014’ün en yakışıklı erkekleri ve en sevilen şarkıları da bu sayımızda.

2015’te merakla bekleyeceğiniz LGBT temalı filmler de bu sayımızda.

Ocak sayımızda ayrıca her sayımızda olduğu gibi Hakan Eren’le Bir Zamanlar, Ferhat Jak İçöz’le Psikoloji, Özgür Öztürk’le Sağlık, Onur Uçar’la Fitness, Buğra Levent’le Profil ve Ocak ayına özel etkinlikler de var.

   bilgisayar

google play

appstore

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here