GZONE İHTİYAÇ FONU’NUN TEMMUZ AYI BAĞIŞI TRANS KADIN ELİSA ATEŞ’E YOLLANDI

GZone Pride Art & Design Mağazası'ndan kazanılan gelirin tamamı, balkondan düşerek sakatlanan trans kadın Elisa Ateş'in masrafları için kendisine aktarıldı.

Bağımsız sanatçıların eserlerinin satış gelirinin en az yüzde 25’lik kısmının ihtiyaç sahibi LGBTİ+lara bağışlandığı GZone Pride Art & Design Mağazası’nın eser sahiplerine hakları ödendikten sonra Haziran-Temmuz 2021 dönemi satışlarının gelirleri, kuruşuna dokunulmadan GZone’un İhtiyaç Fonu’na aktarıldı. İlk ay oluşan 6.400 TL’lik gelirin hepsi, söz verildiği gibi ihtiyaç sahibi bir LGBTİ+’ya aktarıldı.

Bu mağazaya ulaşmak için TIKLAYIN

İlk ayın geliri, balkondan düşerek yürüme yetisini kaybeden trans kadın Elisa Ateş’e gönderildi. 6.400 TL’lik bu rakam GZone Pride Art & Design Mağazası’nın satışlarının ürün sahiplerine olan kısmının aktarılmasından sonra, yüzde 25 ve yüzde 100 arasında değişen oranlarda yapılan bağışlardan oluştu.

Bu gelirin oluşmasında katkı sağlayan tüm ürün sahiplerine binlerce teşekkür ederiz. Elisa Ateş’e siz de yardım etmek isterseniz, valilikten bağış izni alan alttaki IBAN’dan kendisine yardımda bulunabilirsiniz.

Meryem Serin – Ziraat Bankası – TR730001000490748243145001

GZone İhtiyaç Fonu hesabımızın son durumu ve Elisa Ateş’in ilgili hesabına yapılan EFT görüntüsü alttadır.