GZONE INSTAGRAM’DAKİ KONUKLU CANLI YAYINLARI İLE “#EVDEYİZAŞKIM” DİYOR

Herkesin zorunlu olarak evde olduğu şu günlerde GZone, sürpriz konukların olduğu Instagram canlı yayınlarını Pazartesi hariç her akşam 21.00'de hayata geçiriyor. İlk konuklar Kalben, Cake Mosque ve Çağlar Almendi!

Herkesin zorunlu olarak evde olduğu şu günlerde GZone, sürpriz konukların olduğu Instagram canlı yayınlarını Pazartesi hariç her akşam 21.00’de hayata geçiriyor.

GZone’un Evdeyiz Aşkım canlı yayınları 21 Mart Cumartesi saat 21.00’de Türkiye’nin en sevilen kuir performans sanatçılarından biri olan Cake Mosque ile başlayacak.

22 Mart Pazar akşamı sosyal medya fenomeni Çağlar Almendi’nin konuk olarak katılacağı canlı yayın serisi Pazartesi günleri bir mola verecek.

24 Mart Salı akşamı ise hepimizin yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan Kalben, yeni albümünü anlatmak ve izleyicilerden gelen sorulara yanıt vermek üzere GZone’un “Evdeyim Aşkım” canlı yayınına konuk olacak.

GZone’un #EvdeyizAşkım canlı yayınları Pazartesi hariç her akşam sürpriz konuklarla renklenen sohbetle yayında olacak. Güncel konuk programına yine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.