GZONE ONURLA SUNAR: TRANS GÖRÜNÜRLÜK GÜNLERİ

Hayatın her alanından trans öznelerle trans aktivizmini konuşacağımız, Türkiye’de ve dünyada trans olmayı irdeleyeceğimiz Trans Görünürlük Günleri, 28 Eylül-01 Ekim arasında, 3 gün boyunca GZone sosyal medya hesaplarında olacak.

Hem kariyerinde başarılara ulaşarak görünürlük sağlayan, hem de hayatın her alanından trans öznelerle trans aktivizmini konuşacağımız, Türkiye’de ve dünyada trans olmayı irdeleyeceğimiz Trans Görünürlük Günleri, 28 Eylül-01 Ekim arasında, 3 gün boyunca sosyal medya hesaplarımızda olacak.

Gazeteci Michelle Demischevich 29 Eylül Salı 20.00’de, oyuncu Seyhan Arman 30 Eylül Çarşamba 20.00’de özel röportajlarıyla Instagram IG Tv’miz, Facebook sayfamız ve YouTube kanalımızda yayında olacak.

1 Ekim Perşembe saat 20.00’de Instagram hesabımızdan yapılacak canlı yayında ise Miss Zencefil moderatörlüğünde, trans öznelerin platformlardan, dizilerden, sosyal medya hesaplarından ve aslında tüm toplumdan beklentilerini konuşacağız. Herkese açık olan bu yayına katılmak için bize DM atabilirsiniz.

Detaylı bilgiler için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın, bu özel günlere dair detayları kaçırmayın 😊