GZONE OUR PRIDE, 16 HAZİRAN’DA ONURR İLE KADIKÖY MECRA’DA

Tüm gökkuşağı sevenleri ve dostlarını özgürce eğlendiren G ZONE Our Pride partisi bu kez çok özel bir parti için, OKEY katkılarıyla [mecra]’da! 16 Haziran Pazar akşamı “Sunday Chill Disco” partimizde, başka hiçbir yerde rast gelemeyeceğiniz akustik performansıyla, pop müziğin gizli kahramanlarından biri yer alacak: ONURR

GZone Our Pride partilerinin resident DJ’i SaintJer‘in müziği, ev sahipleri Özden Cerrahoğlu ile Can Ateşsaçan, partinin sürpriz performansları ve konuklarıyla 19.00’da sakin sakin başlayan eğlence, gecenin ilerleyen saatlerinde doruğa çıkacak. Gelin güneşin batışından gecenin ilk saatlerine kadar beraber kasmadan eğlenelim.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için tıklayın

-[] Onurr

Bugüne kadar besteci ve söz yazarlığı ile çok sayıda hite imza atan Onur Özdemir, nam-ı diğer Onurr’un ” Çak Bi Selam, Janti, Nerdesin Aşkım, Güç Bende Artık ve Çok Çok ” gibi pek çok popüler şarkıları bulunuyor. Sakin grubunun solistliğinden sonra solo olarak kariyerine devam eden Onurr, GZone Our Pride Sunday Chill Disco’da hem grup döneminden, hem solo albümünden hem de başkalarına verdiği şarkılardan yaptığı seçkiyle benzersiz bir akustik performans sunacak.

–[] SaintJer
https://soundcloud.com/saintjer

Blogları ve kitapları sayesinde Murat Renay adıyla bilinen SaintJer, özel partileriyle Türkiye ve Avrupa’da pek çok bar ve gece klüplerinde sahne aldı.
SaintJer, GZone partilerinin organizatörlüğünü ve OurPride partilerinin resident dj’liğini yapmakta.

–[] Özden Cerrahoğlu
“İşte Benim Stilim” sayesinde fenomenleşen, bu dünyadan olmayan kafasıyla sosyal medyadaki takipçilerini gülümseten Özden Cerrahoğlu, gökkuşağının tüm renkleriyle arkadaş olan bir ikon olarak Haziran 2018’den beri GZone Our Pride partilerinin en renkli ev sahibi.

–[] Can Ateşsaçan
Sosyal medyanın yakışıklılarından, tam bir “party animal” olan Can Ateşsaçan, GZone Our Pride partilerinin en vazgeçilmez ev sahiplerinden biri.

Biletler kapıda ve BUGECE.co’da!
https://bugece.co/dash-events/gzone-our-pride-sunday-chill-disco-06-16-19