GZONE OUR PRIDE ANTALYA’DA İLK KEZ 11 OCAK CUMARTESİ CEYN ATHENA’DA

İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’de olay yaratan GZone parti serisi Our Pride, bu kez 11 Ocak 2020 Cumartesi gecesi Antalya’ya herkesi gökkuşağının altında buluşturmak için Ceyn Athena’ya geliyor.


Sosyal medyadaki çılgın videoları, benzersiz personası ve her an her şeyin çalabileceği playlistleriyle sevenlerini coşturan Çağlar Almendi (AKA Hz.Korkunç) Antalya partimizin en büyük sürprizi olarak sahnede yerini alıyor.

Tek beden çift performans, çifte bela Mr ve Miss Putka, sahneyi dolduran drag kimliği, gogo boy olarak kıvrak dansları ve seksi vücuduyla gözleri bayram ettiriyor.


GZone partilerinin resident DJ’i Saint-Jer, ustalıkla harmanladığı türler arası geçişiyle herkesin kendinden bir parça bulabileceği playlistini bu kez Antalyalı Our Pride misarifleri için çalıyor.


Antalya’nın sevilen gogo boy’u Ayaz ve Ceyn Athena’nın resident DJ’i eşliğindeki gece unutulmazlarınız arasında yerini alacak.


Our Pride partilerinin resmi ev sahibi Can Ateşsaçan ve Ceyn Athena’nın ev sahibi Erhan Avcı da bu partide gönlünüzce eğlenmeniz için hazır bulunuyor.


Girişler: 40 TL (Sadece nakit ve sadece parti günü kapıda)

Rezervasyon telefon: 0 553 874 24 92

Adres: Ceyn Athena. Kışla, Cumhuriyet Cd. 6/B, 07040 Muratpaşa/Antalya

Bu partinin Facebook etkinliği için tıklayın