GZONE OUR PRIDE BU KEZ 28 EYLÜL’DE SEMİH AKAY’LA İZMİR’E GELİYOR

İzmir'de efsane partiler yapan GZone ekibi bu kez elektronik müziğin en sevilen isimlerinden Semih Akay ile 28 Eylül'de Pasaport Park Inn by Radisson Teras'ta partileyecek.

İzmirli misafirlerimizden yoğun ilgi gören GZone Our Pride partisi 28 Eylül Cumartesi akşamı yeniden Park Inn by Radisson Teras Katı’nda.

Gökkuşağının altında herkesi özgürce eğlendiren GZone Our Pride yazın en son günlerini yaşadığımız bu partisine “Rainbow Terrace Disco” adını veriyor ve serin bir gece ile yaza veda ediyor.

GZone Our Pride partierinin resident DJ’i SaintJer’ın eğlenceli setlerine ek olarak bu partide önemli bir konuğumuz var: Elektronik müzik denince akla gelen en önemli yerel DJ’lerden biri olan Semih Akay da partinin 22.30’dan sonraki after kısmında sizleri eğlendirmek için decklerin başında oluyor.

Our Pride’ın daimi hostu Can Ateşsaçan ve İzmir partilerinin sevilen ismi Erhan Avcı’nın ev sahipliğinde yapılacak partide, gogo boylar ve drag queenlerle gece ateşleniyor.

İzmir’deki en yeni GZone Our Pride partisi, yine birbirinden renkli sürprizleriyle kaçırılmaması gereken bir geceye dönüşüyor.

Bilet Fiyatı: 40 TL (Sadece Nakit-Sadece Kapıda)
Park Inn by Radisson İzmir (Teras Katı)
Adres: Cumhuriyet Bulvarı. No:124 Pasaport-Alsancak-İzmir
Bilgi için: 0 553 874 22 92

Partinin Facebook etkinliği için tıklayın

Semih Akay
Berlin menşeli plak şirketi Pentagonik’den Closer ve Protected adında iki tane EP’si bulunmaktadır.
Türkiye dışında yurtdışında da ilgi gören Semih Akay, yurtdışında da her ay düzenli olarak performans sergiliyor. Yurtdışında performans sergilediği önemli yerler de şöyledir; KaterHolzig(Berlin) , KaterBlau(Berlin), Clockenflap Festival(Hong Kong), Pratersauna (Wien), Baalsaal (Hamburg), Sonopack Festival (Geneva)
Soundcloud: https://soundcloud.com/semihakay

SaintJer
He was born in İzmir/Turkey as a Taurus. He was graduated from one of the best Cinema-tv colleges in Turkey.
He is still working in the IT/Telecommunication industry from 1999 to present. He is a DJ (known as Murat Renay) in various parties in bars and night clubs among Turkey and Europe. Saintjer (AKA Murat Renay) is organizator of all GZone parties and resident Dj of OurPride parties
Soundcloud: https://soundcloud.com/saintjer