GZONE OUR PRIDE İZMİR: 2020 ERKEN YILBAŞI PARTİSİ 21 ARALIK CUMARTESİ PARK INN BY RADISSON TERAS’TA

İzmir'deki her partisiyle çok konuşulan GZone Our Pride, bu kez Electro Orientales isimli özel etkinliği ile 21 Aralık Cumartesi gecesi Alsancak-Park Inn By Radisson Teras Katı'nda!

İzmir’deki her partisiyle çok konuşulan GZone Our Pride, Electro Orientales serisinin 2020’yi erkenden kutladığı “Early New Year Party” isimli özel etkinliği ile Club Okey katkılarıyla 21 Aralık Cumartesi gecesi Alsancak-Park Inn By Radisson Teras Katı’nda!

Gökkuşağının altında ayrım yapmadan herkesi eğlendiren GZone Our Pride partisi Electro Orientales versiyonunda, elektronik müziğin sevilen DJ’lerinden Deniz Tekin ‘i ağırlıyor. Etnik-elektronik olan çalışmalarıyla bilinen Deniz Tekin partide ritm rüzgarları estiriyor.

GZone partileri resident DJ’i SaintJer bu geceye özel hazırladığı setiyle oriental müziği house müzik ile muhteşem şekilde miksliyor.

Hem drag queen hem de gogo boy olarak gözlere ziyafet çeken Mr. ve Miss Putka bu partiye özel olarak hazırladığı şovları sizler için sunuyor.

Our Pride partilerinin daimi ev sahibi Can Ateşsaçan ve İzmir’in sevilen isimlerinden Alitan Yıldırım’ın ev sahipliğinde 2020’yi erkenden kutladığımız “Early New Year Party”, sürpriz ödüllerle dolu çekilişlerle ve OKEY hediyeleriyle 21 Aralık Cumartesi gecesi Alsancak-Park Inn By Radisson Teras Katı’nda yapılacak bu özel etkinlik saat 20.00’den 00.30’a kadar sürüyor.

Biletler kapıda 40 TL (Sadece nakit)

Adres: Cumhuriyet Blv No:124, 35210 Konak/İzmir

Bu etkinliğin Facebook sayfası için tıklayın

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :