GZONE OUR PRIDE PARTİSİ İLK KEZ 11 EKİM CUMA ANKARA’DA

Gökkuşağı dünyasının en sevilen eğlence markası GZone ve onun dillere destan parti serisi Our Pride, ilk kez 11 Ekim Cuma akşamı Ankara'da Zone Bar'da!

Gökkuşağı dünyasının en sevilen eğlence markası GZone ve onun dillere destan parti serisi Our Pride, ilk kez 11 Ekim Cuma akşamı Ankara’da Zone Bar’da!

GZone partilerinin resident DJ’i SaintJer en eğlenceli playlistini Ankara izleyicisi için çalıyor, gecenin after kısmında ise Ankara’nın sevilen DJ’i Lilith geceyi müziğe boğuyor. Sosyal medyadaki çılgın videoları ve her an her şeyin çalabileceği playlistleriyle sevenlerini coşturan Çağlar Almendi (AKA Hz.Korkunç) da bu partinin en parlak rengi oluyor.

Tek beden çift performans, çifte bela Miss Putka ve Gogo Boy X, gözleri bayram ettirirken, İstanbul’un en iyi gogo boylarından Gogo Boy R ise uzun süre unutulmayacak bir performans sergiliyor.

Our Pride partilerinin resmi hostları Özden Cerrahoğlu ve Can Ateşsaçan da ilk kez Eskişehir’deki sevenleriyle kucaklaşıyor.

Bu benzersiz gece 22.00’de başlayıp 03.00’e kadar devam ediyor. Okey’den sürpriz hediyelerle renklenecek bu özel etkinliğe herkesi bekliyoruz.

Line up:

21.00 Saint-Jer 

23.30 Çağlar Almendi 

01.00 Dj Lilith

Giriş: 40 TL (Sadece nakit-Sadece kapıda)
Yer: Zone Ankara
Adres: Meşrutiyet Mahallesi, Selanik-2 Cad. No: 78/A, Kızılay, Çankaya, Ankara

Bu partnin Facebook etkinliği için tıklayın