GZONE OUR PRIDE PARTİSİ İLK KEZ 13 EKİM PAZAR ESKİŞEHİR’DE

Gökkuşağı dünyasının en sevilen eğlence markası GZone ve onun dillere destan parti serisi Our Pride ilk kez 13 Ekim Pazar akşamı Social Eskişehir'de!

Gökkuşağı dünyasının en sevilen eğlence markası GZone ve onun dillere destan parti serisi Our Pride ilk kez 13 Ekim Pazar akşamı Social Eskişehir’de!

Hepimizin aynı şemsiye altında birleşmeye ve eğlenmeye ihtiyacı olduğu şu günlerde, özellikle Eskişehir’de empati ve sempatiyi yaymak için partimize “Rainbow Connection” adını verdik.

GZone partilerinin resident DJ’i SaintJer bu kez yanına warm up’ta yerel bir Dj olan Mert Özcan’ı alıyor. Sosyal medyadaki çılgın videoları ve her an her şeyin çalabileceği playlistleriyle sevenlerini coşturan Çağlar Almendi (AKA Hz.Korkunç) da bu partinin tozunu attırıyor.

Çağlar Almendi

Tek beden çift performans, çifte bela Miss Putka ve Gogo Boy X, gözleri bayram ettirirken, Our Pride partilerinin resmi hostları Özden Cerrahoğlu ve Can Ateşsaçan da ilk kez Eskişehir’deki sevenleriyle kucaklaşıyor.

Bu benzersiz gece 21.00’de başlayıp 01.00’e kadar devam ediyor. Okey’den sürpriz hediyelerle renklenecek bu özel etkinliğe herkesi bekliyoruz.

Line up:
21.00 Mert Özcan (Warm-up)
22.00 Saint-Jer
00.00 Çağlar Almendi

Giriş: 40 TL (Sadece nakit-Sadece kapıda)
Adres: Hoşnudiye Mah. Vural Sok. No:33 Tepebaşı/Eskişehir

Bu partinin Facebook etkinliği için tıklayın