ANDREW CHRISTIAN: İNSANLARIN SEKSİ İÇ ÇAMAŞIRLARINA İHTİYACI VAR!

37 yaşındaki Amerikalı moda tasarımcısı Andrew Christian, her erkek eşcinselin hayalini kuracağı bir işle uğraşıyor: Etrafından bir sürü çekici erkek modelin ve porno yıldızının eksik olmadığı atölyesinde seksi erkek iç çamaşırları tasarlıyor. Ürünleri için çektiği birbirinden seksi videoların paylaşım rekorları kırdığı Andrew Christian markasının aynı isimli sahibinin muhteşem hayatını GZone özel ropörtajı ile yakın plana alıyoruz.

Röportaj: Murat Renay
Bu röportaj GZONE DERGİ Haziran 2015 sayısında yayınlanmıştır

Birbirinden çekici erkek modellerin arasında olup seksi iç çamaşırları üretmek… Her eşcinselin hayalindeki iş olsa gerek. Senin de hayalindeki iş bu muydu?

Evet kesinlikle. Şu anda yaptığım ş hayalimdeki iş. Bu yüzden her gün yaratıcı olmak durumunda kalıyorum. Çok seksi erkeklerle çalıştığım doğru ama onları yakın arkadaşlarım olarak görüyorum artık. Biz küçük bir aile gibiyiz.

Dünyanın en seksi erkek iç çamaşırlarını yani Andrew Christian markasını yaratırkenki yolculuğunu dinlemek isteriz…

Bulunduğum yere gelmek için ciddi anlamda bir savaş verdim. Önceleri erkek spor kıyafetleri tasarlayarak başladım ancak 2007’de ilk iç çamaşırı koleksiyonumu sunabildim. Bu tarihten itibaren işlerim açılmaya başladı. İnsanların gerçek anlamda seksi iç çamaşırlarına ihtiyacı varmış meğer.

Tasarımlarınızı yaratırken nelerden besleniyorsunuz? Size ne ilham veriyor? Özellikle kışkırtıcı iç çamaşırı tasarımlarınızla ilgili geri dönüşler nasıl?

Ben de bir kullanıcı olduğumdan, ürünlerimi kendi ihtiyaçlarıma göre üretiyorum. Ancak elbette müşterilerimden gelen yorumlara önem veriyorum. Müşterilerime mutluluk vermek işimin en iyi taraflarından biri.

DÜNYA LİDERLERİNİN İÇ ÇAMAŞIRLARIMI GİYDİĞİNİ DÜŞÜNMEK GÜZEL OLUR.

2015 ve 2016 için planlarınız nedir.Andrew Christian başka alanlara genişleyecek mi?

İç çamaşırı koleksiyonum istediğim şekilde geliştiği için gelecek için planım spor giyimi ve aksesuar alanına yönelmek.

Tüm erkekler için iç çamaşırı üretiyor olmanıza rağmen ürünleriniz eşcinsel erkekler arasında çok daha fazla sahipleniliyor gibi görünüyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Benim de bir eşcinsel olmam ve ürünlerimi tasarlarken eşcinsel duyarlılığıyla hareket etmemin sonucu olarak ürünlerim eşcinseller tarafından daha fazla sahiplenilyor.

LGBTİ meseleleri için ne yapıyorsunuz, bu davaya nasıl katkıda bulunuyorsunuz?

Dünyanın pek çok yerinde onur haftası kutlamalarına katılıyorum. Pozitif rol modellerin görünür olmasının eşcinsel camiaya büyük katkısı olduğuna inanıyorum. Eğer, kendisini saklamak zorunda kalan tek bir insana bile yardım edebilirsem görevimi yapmış olduğumu düşünüyorum.

Daha önce Türkiye’yi veya İstanbul’u ziyaret ettiniz mi?

Daha önce hiç Türkiye’ye gelmedim. Ağustos ortasında İstanbul’u ziyaret etmeyi planlıyorum ve bu konuda çok heyecanlıyım.

İç çamaşırılarınızı giydiğini hayal ettiğiniz ünlü erkekler kimler?

Dünya liderlerinin iç çamaşırlarımı giydiğini düşünmek güzel olur. Mesela ABD başkanı Barack Obama.

Haziran-Onur Haftası Özel sayımızı aşağıdaki bağlantılardan okuyabilirsiniz.

gzone indir ikon

google

apstore