GZONE “prideORIENTAL” PARTİSİYLE SZIGET FESTİVALİNDE OLACAK

Türkiye’nin en büyük gökkuşağı dergisi ve eğlence markası GZone, 2019’daki Sziget Festivali için hazırladığı özel parti "prideORIENTAL" ile Doğu ve Batı’nın eğlencesini bir araya getirecek.

Türkiye’nin en büyük gökkuşağı dergisi ve eğlence markası GZone, 2019’daki Sziget Festivali için hazırladığı özel şovla Doğu ve Batı’nın eğlencesini bir araya getiriyor.

7-13 Ağustos arası Macaristan’ın güzel şehri Budapeşte’deki özgürlük adası Obudai’de her sene katlanarak artan bir ilgiyle gerçekleşen Sziget Festivali’nin konuğu olarak prideORIENTAL isimli etkinliğe imza atacak olan GZone ekibi, hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

8 Ağustos 2019 gecesi, Sziget Festivali’nin gökkuşağının tüm renklerine açık, en özgür sahnesi Magic Mirror’da yapılacak olan GZone prideORIENTAL partisi, Doğu’nun kıvrak ritimlerini Batı’nın House müziği ile birleştirdiği özel repertuvarıyla kulakları dolduracak.

Saint-Jer (AKA Murat Renay)

Sadece müzikleriyle değil, görsel dünyasıyla da Doğu ve Batı’nın keyifli bir sentezine imza atacak olan partinin müzik direktörü ve partinin DJ’i, GZone partilerinin ve Avrupa’daki Pride partilerinin sevilen isimlerinden olan SaintJer (AKA Murat Renay).

Buğra Büyükşimşek

Partide ayrıca “Oriental Vouging” isimli özel performanslarıyla, son günlerin en dikkat çeken, en yetenekli dansçılarından Buğra Büyükşimşek ve kıvrak danslarıyla erkeklerin de Oryantal’de ne kadar iddialı olabileceğini kanıtlayan Zenne Segah da özel dans ve mini atölyesi ile yer alıyor.

Zenne Segah

Eşi benzeri olmayan GZone prideORIENTAL etkinliği, hem Sziget’in dünyanın her yerinden gelen misafirlerine hem de Türkiye’yi bu önemli etkinlikte temsil edildiğine tanıklık etmek isteyen tüm Türkiyeli konuklara açık.

Sziget Festivali’ne en avantajlı fiyatlarla bilet satın almak için tıklayın.

https://szigetfestival.com/tr/biletler