GZONE TURKISH DISCO PARTİLERİ ARTIK FİYAKA CLUB’DA, İLK KONUK AYDİLGE

İlk partisiyle konuklarını doyasıya eğlendiren GZone Turkish Disco partileri bundan böyle iki haftada bir her cuma gecesi Beyoğlu Fiyaka Club’da yapılacak. İlk konuk sanatçı ise Aydilge.

Eğlence markası GZone, yeni mekanıFiyaka Club’da çok konuşulan ve eğlendiren yeni parti serisine bu kez iki haftada bir her Cuma akşamı devam ediyor: Turkish Disco

Beyoğlu’nun efsane mekanlarından, eski yerinde yeniden açılan, manzarasıyla ve eğlencesiyle adından söz ettiren Fiyaka Club’da gerçekleşecek GZone Turkish Disco, resident DJ’i SaintJer (AKA Murat Renay)’ın birbirinden eğlenceli şarkı seçkisiyle misafirlerini eğlenceye doyuracak.

GZone Turkish Disco partilerinin ikincisinin özel konuğu, neşeli şarkılara enerjisiyle renk katan, “Kiralık Aşk” “Yangın Var” “Yo! Yo! Yo!” gibi şarkılarıyla son yılların en ilgi gören kadın vokallerinden biri olan AYDİLGE.

AYDİLGE’nin “GZone Turkish Disco” partisinin misafirlerine özel mini performansı ile renklenecek etkinlik 23.00’te başlayıp hız kesmeden tüm gece sürecek.

GZone ve Club Fiyaka sizleri bu doyumsuz eğlenceye davet ediyor. 9 Mart Cuma gecesi bizimle olun.

Etkinliğe katılmak için tıklayın

Girişler ücretsizdir.
Fiyaka Club
Tel:0 535 9764573
Adres: Tomtom Mah. Yeniçarşı Cad. No:38 Beyoğlu/İstanbul