GZONE’DAN İSTEYENİN DRAG QUEEN MAKYAJI YAPTIRABİLECEĞİ PARTİ: DRAG ME UP!

Gece hayatının alternatif, gökkuşağı rengindeki eğlencesi GZone Our Pride, 16 Nisan Salı RX İstanbul'da MAC katkılarıyla yapılacak"Drag Me Up!" partisinde drag queenlerin dünyasına isteyen kişileri de dahil etmeyi planlıyor.

16 Nisan Salı RX İstanbul’da yapılacak GZone Our Pride partisi, bu kez “Drag Me Up!” diyerek drag queenlerin dünyasına isteyen kişileri de dahil etmeyi planlıyor.

Kozmetik dünyasının devi MAC’in katkılarıyla hazırlanan bu gecede, MAC Cosmetics’in makyör/makyözleri GZone’un Facebook hesabına özel mesaj yollayarak randevu alan kişilere drag queen makyajı yapıyor ve onları bu eğlenceli partide beraber eğlenmeye çağırıyor.*

Gece boyunca bize GZone Our Pride partilerinin resident DJ’i SaintJer ‘in müziği eşlik ediyor, ayrıca gecenin sahnesinde Dudakların Cengi’nden tanıdığımız Ceytengri, Çiçek Çocuk ve Florence Delight lipsync performanslarıyla gecenin tozunu attırıyor.

Kendine Has‘ın katkıları ve Hornet tanıtım sponsorluğu ile sizlere ulaşan bu özel gecenin drag queen hostu Vanessa Hill ve Our Pride’ın daimi ev sahipleri Özden Cerrahoğlu ile Can Ateşsaçan.

*Gece için MAC Cosmetics tarafından drag queen makyajı yaptırmak isteyen kişilerin GZone’un Facebook hesabına özel mesaj atıp randevu alması gerekmektedir. Etkinliğe ulaşmak ve GZone’dan özel makyaj randevusu almak için tıklayın.