GZONE’DAN MAYIS AYINDA BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ 3 PARTİ

Gökkuşağı eğlencesi denince akla gelen en önemli marka olan GZone, 2022’nin Mayıs ayında muhteşem 3 parti ile Eskişehir, Ankara ve İstanbul’da olacak. Parti misafirlerine Türkiye’nin en sevilen cinsel sağlık markası OKEY’den sürpriz hediyeler var.

12 Mayıs Perşembe – ESKİŞEHİR (SOCIAL CASUAL)

13 Mayıs Cuma – ANKARA ( HOTEL 2000 KAVAKLIDERE)

20 Mayıs Cuma – İSTANBUL (BLIND İSTANBUL)


https://www.ok.com.tr/

İşte tarih sırasına göre bu muhteşem partilerin detayları

12 Mayıs Perşembe – ESKİŞEHİR RAINBOW NIGHT (SOCIAL CASUAL)

Sahnelerin en kendine has, en yetenekli queenlerinden KİKA bu özel gecede eğlenceli performansıyla seninle. İstanbul dışında ilk kez sahne alacak gogo boy Lord-X içini gıcıklayacak şovlarıyla geceyi esir alıyor. Partinin müzikleri ise GZone resident Dj’i SAINT-JER ve after partyde ENES SÖYLEMEZ‘e emanet. Gecenin ev sahibi ise CAN ATEŞSAÇAN

Kapı açılış 21.00
Biletler-SADECE KAPIDA-
70 TL (İçkisiz) veya 95 TL (Bir kokteyl dahil)


13 Mayıs Cuma – ANKARA RAINBOW NIGHT – HOTEL 2000 KAVAKLIDERE

3 Mayıs Cuma günü GZONE, Ankara’da yaşayan yabancı arkadaşlarımızla da köprüler kurmamıza, gönül bağlarımızı kuvvetlendirmemize imkan sağlayan ANKARA FOREIGNERS ve ANKARA STUDENTS ekibiyle bir araya geliyor ve ANKARA Rainbow Night partisinin fitilini HOTEL 2000 KAVAKLIDERE (Shelter Stage karşısı) sahnesinde ateşliyor. Biletler profildeki linkte.Türkiye kuir sahnelerinin en kendine has ve en yetenekli performans sanatçılarından biri olan KIKA, geceye özel showlarıyla misafirlerimizi büyülüyor. Performansından eğlencenin asla eksik olmadığı INOJ ise bu geceye özel hazırladığı gösterilerle herkesin ona eşlik etmesini sağlıyor. Ankara sahnelerinin ilk kez göreceği Gogo Boy LORD-X, ateşli danslarıyla göze hitap ediyor ve geceye hareket katıyor. 
GZone Residence DJ’i SAINT-JER müzikleriyle her zamanki gibi coştururken CAN ATEŞSAÇAN bu özel partinin ev sahipliğini Ankara Foreigners & Ankara Students ekibiyle beraber üstleniyor.

Kapı açılış: 20.00 – Daha uzun süre eğlenmek için lütfen gecikmeyin 
Kapıdaki bilet fiyatları Öğrenci: 80 TL – Tam: 100 TL’dir (Nakit)
80 TL’lik avantajlı ön satış ve 150 TL’lik iki kişilik özel biletler şimdi Biletino’da. Hemen satın almak için tıklayın


20 Mayıs Cuma – GZONE KÜROVİZYON PARTY – İSTANBUL (BLIND İSTANBUL)

Onlarca ülkeden bir çok müzikseveri, ihtişamla ve türlü türlü çılgınlıklarla bir araya getiren, dünyanın en kuir etkinliği olan Eurovision çılgınlığına GZone da kayıtsız kalamıyor. Eurovision’a geri sayımı, muhteşem queen Pepi IV ile hazırladığı özel videolar ve özel röportajlarla yapan GZone, Eurovision sezonunu 20 Mayıs Cuma gecesi BLIND İSTANBUL ‘da düzenleyeceği sürprizlerle dolu bu etkinlikle taçlandırıyor.

Geceye özel sürprizleri, özel performansları ve sunumuyla sahneyi dolduracak olan PEPI IV‘nin ev sahibi olduğu gecede, Eurovision fanlarını mest edecek performanslarıyla KIKA ve sahnelerimizin en sevdiği isimlerden biri olan BUĞRA BÜYÜKŞİMŞEK yer alıyor. GZone resident DJ’i SAINT-JER de bu partiye özel hazırladığı Eurovision DJ setiyle konuklara muhteşem bir gece yaşatıyor.

Kapı açılış: 21.00

Biletler kapıda 90 TL

Biletino’ya özel avantajlı tek kişilik bilet 75 TL
Biletino’ya özel avantajlı çift kişilik biletler 140 TL
İndirimli ön satış biletleri için tıklayın