GZONE’DAN AÇIKLAMA

Sevgili okuyucularımız ve destekçilerimiz,

Ortada dolanan “Türkiye’nin ilk gey dergisi bilgi kirliliği” yüzünden kafa karışıklığı yaşamış olabileceğinizin farkındayız.

Konuyla ilgili, eskiden adı malum dergide görev alan tüm ekip arkadaşlarımızın yaşadığı hayal kırıklığı, üzüntü ve diğer tüm sıkıntı verici süreçleri anlatarak sizleri de bu olaya dahil edebiliriz. Ancak üzerinize böyle bir kötü enerjiyi yüklemek gibi bir gayemiz yok. Çünkü çok heyecanlıyız. Sadece markasıyla ortada var olan, gerçekte bir türlü ortalarda olamayan bir dergi yerine önce IPAD ve IPHONE’larınızda, laptoplarınızda görerek ulaşabileceğiniz ve sonra da mümkün olan kısa zamanda basılı olarak bayilerde bulabileceğiniz bir dergi yaratmak en büyük hayalimiz.

Eski dergi ekibi olarak yeni bir isimle, yeni bir enerjiyle karşınıza çıktık ve sadece hakları bize ait olan röpörtaj, görsel ve içerikleri kullanarak bu emeğimizi sizlere GZONE adı altında ulaştırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki marka değil, içindeki emek, içerik ve bu rüyayı gerçekleştirme amacı bizler için daha önemli.

Eski markamız, hakları bizde olan bazı içerikleri ve röpörtajları web sitesinden ne yazık ki pervasızca yayınladı. Kendilerine karşı bir aksiyon almadık zira her ne sebeple olursa olsun Türkiye’de var olmayı başarmış bir eşcinsel içerikli web sitesini kanuni yollara başvurarak, telif hakları yüzünden erişime kapatanların yine biz eşcinseller olmasını istemedik.

O yüzden diyoruz ki varsın markanız sizin olsun, Türkiye’nin ilk eşcinsel yaşam dergisi birkaç güne kadar Apple Store’da çıkıyor!

Diğer malum markaya da, eğer gün gelip de dergilerini yayınlama hayalleri gerçeğe dönüşebilecekse, yayın hayatlarında başarılar dileriz. Kendileriyle ilgili, bilgi kirliliği yaratmadıkları ve bize ait içerikleri kendilerininmiş gibi sunmadıkları sürece, hiçbir olumsuz düşüncemiz yoktur. Bir değil iki adet “eşcinsel yaşam dergisi”nin var olması, bu ülkedeki tüm eşcinseller gibi ancak ve ancak göğsümüzü kabartır.

Her ay sizlere en iyi eşcinsel yaşam dergisi içeriğini sağlamak için canla başla çalışacağımızı ve sadece markamızla değil, yaptığımız elle tutulur işlerle var olacağımızın sözünü peşinen veriyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla

 

GZONE Ekibi

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here