GZONE’UN 5.YIL PARTİSİ: GAY-OWEEN ÇILGIN SÜRPRİZLERİYLE 30 EKİM’DE ANAHİT SAHNE’DE

GZone 5.yaşını Cadılar Bayramı’nda denk gelen çılgın bir etkinlikle, 30 Ekim Çarşamba akşamı Limits Off katkılarıyla kutluyor: Gay-Oween Party.

Gecenin bütün ezberbozan yaratıkları bu etkinlikte buluşuyor. GZone, eşi benzeri olmayan bir partiyle 5.yaşını kutluyor. Gay-Oween Party, bazı ortamlarda hortlak gibi görülen, hiçbir kalıba sığmayan kuir ruhları aynı çatı altında buluşturuyor.

Türkiye’nin en büyük gökkuşağı dergisi ve eğlence markası GZone sürpriz konuklarıyla 5.yaşını 30 Ekim Çarşamba akşamı bu özel partide hem davetlleri hem de takipçileriyle kutluyor. Hem de onlara Limits Off’tan özel kıyaklar ile.

Çılgın videolarıyla YouTube’a bomba gibi düşen, gender bender karakter Çağlar Almendi, geceye özel Dj performansıyla ve kalıplara sığmayan personasıyla göz dolduruyor.

Çok uluslu dillerde başta pop, elektro, disko, tekno parçalarla, 2009’dan beri eklektik dj setlerin hakkını veren :unal, bu geceye özel setiyle sizleri sıradaki şarkının türünü tahmin edemeyeceğiniz, duygudan duyguya koşturuyor.

Gecenin konuk yıldızı Nuri Harun Ateş, sürprizlerle dolu performansıyla kulaklara bir ziyafet çekiyor.

GZone’un resident DJ’i SaintJer , drag queen Miss Putka’Nın gogo boy İlker’e dönüşen şaşırtıcı performansı, farklı sürprizlerle dolu şovlar ve sürpriz konuk sanatçılarla gece kan kırmızısı renginden gökkuşağında dönüyor.

Her an her şeyin olabileceği bu özel geceyi sakın kaçırmayın.

Giriş biletleri (Sadece nakit):
1.kategori: 60 TL (1 adet özel kokteyl dahil) -Sınırlı sayıda. İlk gelen 100 misafirimiz için-
2.kategori: 40 TL (İçki yoktur)
Tarih: 30 Ekim Çarşamba
Kapı açılış: 21.00
Yer: Anahit Sahne
Adres: Tomtom Mah. Akansu Sk No:1-2-4 D:5, Beyoğlu/İstanbul

BU ETKİNLİĞİN FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYIN