GZONE’UN EN ÖZEL PARTİSİ “DESIRE” 18 OCAK’TA İZMİR HAMAM BİZBİZE’DE

Her partisiyle İzmir'de olay yaratan GZone, bu kez en özel ve İzmir'deki en büyük etkinliği ile 18 Ocak'ta Hamam Bizbize'de.

Her partisiyle İzmir’de olay yaratan GZone, bu kez en özel ve İzmir’deki en büyük etkinliği ile sizlerle.

Herkesin bir “arzusu” var? Ya seninki nedir? GZone, Our Pride partisi bu kez “Special Edition: Desire” partisinde, İzmir’in en yeni ve en çekici eğlence mekanı Hamam Bizbize‘nin otantik ve seksi atmosferinde sizlerle buluşuyor.

18 Ocak Cumartesi gecesi saat 18.00’den itibaren Pub konsepti ve saat 22.00’den itibaren Club konsepti ile hizmet verecek Hamam Bizbize mekanında yapılacak bu özel partiye, hem bu etkinliğe katılım için onay veren hem de sorumuzu cevaplayan davetliler katılacak. Davetlilerimizin güvenliğine dikkat edilecek ve partimizden davetlilerimizin görüntüsü paylaşılmayacaktır.

GZone Our Pride İzmir Special Edition : Desire partisinin kadrosunda;

Latification

Voguing danslarıyla ağızları açık bırakan, İstanbul sahnelerinin en yetenekli dansçılarından biri olan ve bu geceye özel olarak topuklu ayakkabılarıyla özel dans performansı sergileyecek olan LATIFICATION

Mr & Miss Putka

Hem drag queen hem de gogo boy olarak seksi danslarıyla arzu uyandıran MR ve MISS PUTKA,

İstanbul sahnelerinin en aranan en cazibeli gogo boylarından BERKAN,

akrobatik danslarıyla, gecenin en sürprizli isimlerinden biri olacak Gogo Girl JULIYA,

DJ Saintjer

Our Pride partilerinin resident DJ’i, bu geceye özel tutkulu playlistiyle size dans pistinin tozunu attırmaya and içen SaintJer

DJ Koray Eski

ve İzmir, Alaçatı, İstanbul ve Eskişehir sahnelerinin önde gelen gece mekanlarında, çeşitli organizasyonlarda, festivallerde sahne alan Hamam Bizbize’nin başarılı DJ’iKORAY ESKİ yer alıyor.

Girişler: 50 TL (Sadece nakit ve kapıda) Adres: Hamam Bizbize. 367. Sokak 2 Bornova/İzmir Detaylı bilgi: 0 532 682 15 74 Mekan 18.00-22.00 arası ikramların olduğu Pub konsepti ile ve 22.00-02.00 arası Gece Kulübü konsepti ile hizmet vermektedir. Dileyen misafirlerimiz 18.00’den itibaren mekanda olabilir. Club 22.00’de başlayacaktır.

Önemli Not: Mekana girmek için ön rezervasyon yapmak gereklidir. Bu etkinlik üzerinden ya da mekanın Instagram hesabı olan @hamambizbize hesabına DM atılarak mekana giriş için gereken şifre alınabilir.

Mekandan fotoğraflar: