GZONE’UN HABERLERİ BUNDLE UYGULAMASINDA

Dünya genelinde en çok ilgi gören haber kaynaklarından dilediğiniz haberleri takip edebileceğiniz kişisel bir dergi uygulaması olan Bundle, GZone’u da haber kaynakları arasına aldı. Yaşam bölümünden GZone’un haberlerine ulaşabileceksiniz.

Teknoloji, seyahat, iş, spor ve son dakika haberlerini temiz ve tipografik arayüz üzerinden okuyabileceğiniz Bundle, hem iPhone hem  iPad’ler hem de Android cihazlara uyumlu olarak indirilebiliyor.

Birçok kategoride en popüler RSS kaynağına kolaylıkla erişebileceğiniz Bundle uygulamasında iş, eğlence, seyahat, spor, teknoloji, film, magazin, tasarım ve daha pek çok başlık altında toparlanan son haberleri bulabilirsiniz. Konumuzu tespit ederek gittiğiniz ülkenin en çok takip edilen haber kaynaklarını önerebilen uygulamada sadece ilgilendiğiniz haberleri görmenize yardımcı olan akıllı filtre özelliği de bulunmaktadır. Kategori seçimi yaptığınızda onunla ilişkili tüm haberleri görebilir, takip etmek istediklerinizi işaretleyebilir ve dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde haber, başlık, yazar araması yapabilir, aradığınız habere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Popüler magazin dergi uygulaması Flipboard’a alternatif olarak kullanabileceğiniz Bundle, interaktif haber okuma deneyimi sunuyor. İçerikleri beğenebilir, beğenmeyebilir, dilediğiniz haberi paylaşabilirsiniz.

Bundle’ı iOS işletim sistemli cihazlarınıza indirmek için TIKLAYIN

Bundle’ı Android işletim sistemli cihazlarınıza indirmek için TIKLAYIN