HADİSE: ”KİMSENİN KİŞİSEL TERCİHİ BENİ ETKİLEMEZ.”

”Nerdesin Aşkım” isimli şarkısınla LGBTI sloganını kullanıp, konuya dayalı hiç bir şey yapmamakla eleştirilen Hadise geçtiğimiz gün konuyla ilgili CNN TÜRK için Pınar Yılmazerler’e konuştu. Röportajı esnasında LGBTI konusu hakkında sorulan soruyu da cevaplayan Hadise ”Kimsenin kişisel tercihi beni etkilemez” dedi.

İŞTE HADİSE’YE SORULAN SORU VE CEVABI: 

LGBT yürüyüşünün sloganı “Neredesin Aşkım” sözleri çıkış şarkınızda yer aldı. Klibinizde eşcinselleri anacak ufak bir şey yapmayı hiç düşündünüz mü, yoksa eleştiri almaktan mı çekindiniz?

Hiç kimse kendini dışlanmış hissetmemeli. Şarkıyı ilk duyduğumda bana sadece çok eğlenceli bir aşk şarkısı olarak geldi. Benim için insan insandır. Kimsenin kişisel tercihi beni etkilemez. Neden klipte böyle bir şey yapmamam konusuna gelince de albümün ilk klibi. Uzun zamandır klip çekmedim. Bu yüzden çıkan klibim de beni yansıtmalıydı. Kimse üzerine alınmasın. İnsanlara kötü niyetle yaklaşmam.

RÖPORTAJIN TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 
TERCİH DEĞİL, YÖNELİM!
LGBTI sloganını şarkı yapıp, bu kadar hassas bir konuya değinmemesiyle tepki toplayan Hadise, konuyla ilgili verdiği cevapta kullanmayı seçtiği özellikle “tercih” söylemiyle yeni bir polemiğe imza atacak gibi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here