HANDE YENER: PARTİ İPTALİ İÇİN İHTARI BEN ÇEKMEDİM, LGBT’YE SEVGİ DOLUYUM

Hande Yener, Şokopop'un Demet Akalın'la olan rekabetini anlatacağı partisi için ihtar çektiği iddialarına yanıt verirken İntizar konusuna değindi ve LGBT'ye sevgilerini yolladı.

Sosyal medya fenomeni, magazin çukuru Şokopop Hande Yener ve Demet Akalın’ın rekabetini anlatan magazin dokümanter serisinin ikinci bölümünü, Zorlu PSM Studio’da yapılacak “Şokogazino: Handemet” isimli partide yayınlanacak ancak partiye 3 saat kala, organizatörlerden partinin Hande Yener’in yolladığı ihtarla iptal edildiği haberi geldi.

Aldığı olumlu ve olumsuz tepkiler üzerine dün bir Twitter kullanıcısına verdiği cevapla açıklık getiren Yener, hem İntizar konusuna hem de LGBTİ’lere olan desteğine yeniden değindi.

Hande Yener şunları söyledi:

“Yanlış düşünceler bunlar! İhtarı ben çekmedim ,sözleşmem var, şirketler ilgilenir bu tür event afişleriyle. Sanatçımızın ismini kullanmayın ihtarı çekilmiş, iptal edin diye bir şey yok..Ve İntizar konusunda da tam tersi bir tavrım var zamanla görürsünüz.Diliyorum ki tekrar çalışacaklar.

Bilmediğiniz şeyler var… ve onlar birbirleriyle konuşuyorlar. Sorunları tekrarlamak yerine, çözüm odaklıyım. Geçmişte takılıp kalmak güzel değil. O an için kim haklıysa o. Doğruluk ve iyilik kazanacak her zaman.

Her zaman samimi, uyumlu ve sevgi dolu bir tavır her kapıyı açar.. Ben buna inanıyorum. Kimseyi kimseden ayırt etmem, edemem. Güzel şeyler düşünelim ki, güzel şeyler olsun.

Ahlak taslamam ben, kimseye de karışmam. Her zaman lgbt ye destek ve sevgi doluyum. Sanatçıdan habersiz event yapmak, isim ve fotoğraf kullanmak zaten yasak.O zaman herkes afişimizi paylaşıp event yapsın. “İsim kullanmayın” diye ihtar yapıldı. Suçlu değil tam tersi mağdur olan tarafım.

Kulaktan dolma dedikodularla önyargı oluşmuş.Ben aynıyım değişen bir şey yok, engel olduğum hiç bir şey yok, olmaz da…Sürekli haksızlığa ve iftiraya uğruyorum.Sizi sevdiğimi bilmenizi istiyorum, gerisi yalan”