HANDE YENER ŞOKOPOP’UN PARTİSİNİ İPTAL ETTİRDİ

Sosyal medya fenomeni, magazin çukuru Şokopop'un Hande Yener ve Demet Akalın'ın rekabetini anlatan dökümanterinin ikinci bölümünün yayınlanacağı parti, Hande Yener'in ihtarı sonucu iptal oldu.

Sosyal medya fenomeni, magazin çukuru Şokopop Hande Yener ve Demet Akalın’ın rekabetini anlatan magazin dokümanter serisinin final bölümünü, Zorlu PSM Studio’da yapılacak “Şokogazino: Handemet” isimli partide yayınlanacaktı.

Partide ayrıca drag queen performansları ve DJ performansları da yer alacaktı. Partinin yapılmasına saatler kala, parti organizatörleri “Şokogazino:Handemet” isimli bu partinin Hande Yener’in çektiği ihtar yüzünden iptal olduğunu duyurdu.

Bu iptali sosyal medya hesabından duyuran Şokopop, hem Hande Yener ve Demet Akalın şarkılarını dinlemek için oraya gelen insanlar hem de haftalardır bu parti için hazırlanan performans sanatçıları için çok üzgün olduğunu açıkladı.

Hande Yener’in bu hareketi, homofobik davranışlar sergileyen kişilere verdiği destek yüzünden arasının açık olduğu LGBTİ+ kitlesiyle biraz daha uzaklaşmasına neden olacak gibi. İşte bu konuda sosyal medya kullanıcılarından gelen bazı tepkiler