HANDE YENER VE BERKSAN’DAN BODRUM’A ÇOK ÖZEL BEACH

Hande Yener’in Berksan ile ortak olup, Bodrum’a ‘Sebastian Beach’ adlı bir beach açacağını duymayan kalmamıştır. Bahsedilen beach geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı. 

Hande Yener’in Sebastian Beach hakkında merak edilenleri cevapladığı röportajı için buraya tıklayın…

Hande Yener ve Berksan’ın Bodrum’da “Beach” ve “Restaurant” konseptlerini yeniden yorumladığı Sebastian  Beach ile bu sene Yalıkavak’ın gözdesi olmaya hazirlaniyor. Maldivler’den getirilen özel kumlarla fark yaratan sahili ile fark yaratacak.

Hande Yener ve Berksan’ın dinamik farklı  tasarım anlayışı ile  dekorasyonuna yön verdiği  Sebastian Beach sofistike atmosferi, özel konumu ve Akdeniz Mutfağının en güzel lezzetleriyle misafirlerine daha önce yaşamadıkları keyifli bir tecrübe yaşatacak.
Sebastian Beach Bodrum’un eşsiz iklimini, Maldivler’den gelen kumları, geniş müzik yelpazesiyle birleştirerek misafirlerine eğlence ve konfor anlamında unutamayacakları bir deneyim yaşatma parolasıyla yola çıktı.Gündüz beach, akşam kulüp şeklinde hizmet verecek olan Sebastian & Çilek Exclusive, dünyaca ünlü Dj’ler ve Hande Yener’in & Berksan’ın  canlı performanslarıyla  tatilcilere unutulmaz bir eğlence yaşatacak.