HANGİ GEY KATEGORİSİNDESİN?

Yaşam biçimlerimiz şekillendikçe kendi aramızda çeşitlenmeye başladık. Zevklerimiz, karakterlerimiz ve sosyo ekonomik seviyemiz derken gey erkeklerde kendi aralarında farklı farklı kategorilere ayrılmaya başladı. Peki sen hangi kategorilere uyduğunu düşünüyorsun?

fashion

1. FLÖRTÖZ GECE BEKÇİLERİ

İşin en önemli sırrı eşcinselliğini sadece gece kulübünde özgürce yaşamaktan geçiyor. Fazlasıyla bakımlı olmasına rağmen,  yaşantısında ise bir o kadar da str8 acting. Eşcinsel arkadaşlık sitelerinde fazla görmediğiniz ama bunun yanında gey kulüplerde üstsüz dans eden ve diğer bir taraftan da sizi kesen insanlara biz ”Flörtöz Gece Bekçileri” diyoruz.

2. POP KÜLTÜR DELİLERİ

Madonna, Lady Gaga, Britney. İkonlaştırılmış yıldızlara hayran, modaya tutkun, gustosu şahane, kendine son derece bakan, eşcinselliği ile barışık, her fırsatta farklı farklı eventlerde rastladığımız, genelde sosyal medyada aktif, blog tutan ve  sosyo ekonomik durumu yüksek geylere verdiğimiz isim ”Pop Kültür Geyleri”

3. SADECE AKTİFLER

Cinsel ilişki esnasında pasif olmaya korkan veya bundan hoşlanmayan ama bunun yanında eşcinselliği ile barışık ve gey yaşam biçimi içerisinde gayet rahat bulunan geylere verdiğimiz isimdir. ”Sadece Akifler”

4. HOMOFOBİK GEYLER

Sosyo ekonomik durumu farketmeksizin eşcinselliği ile barışık olmayıp, bunu kabul etmeyen gey grubuna verdiğimiz isim. Gey yaşam biçimi içerisinde neredeyse hiç bulunmayan bu grup alkol, uyuşturucu veya para etkenleri olmadan gey ilişki yaşamayı tercih etmeyen heteroseksüeller olarak da bilinmekteler.

5. AKTİVİST GEYLER

Sosyo ekonomik durumu farketmeksizin, eşcinsellikleriyle gurur duyan ve bunu her fırsatta dile getiren geylere verdiğimiz isim. Politikayla fazlasıyla ilgili, gey yaşam biçiminin en ortasında olan geylerdir.

6. MADİ GEYLER

Eşcinsellikleriyle barışık, birbirlerine iğneleyici ithamlarda bulunmayı seven ve bununla son derece eğlenen geylere verdiğimiz isim. Etraflarındaki hiç bir şeyi beğenmeyen, her defasında kendilerinin o işi çok daha başarılı gerçekleştirebilecekleri iddiasında olan kişilerdir.

7. DRAM KRALİÇELERİ

Mutsuzluk, mutsuzluk, mutsuzluk. Her şeyden kuruntu yaratıp, mutsuz olabilecek insanlardır. Problemler hep onları bulur ve kendilerini zor durumda bırakmak için ellerinden geleni yaparlar. Mutsuzluğa bağımlıdırlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here