HARRY STYLES YENİ FİLMİNDE BİSEKSÜEL BİR KARAKTERİ CANLANDIRACAK

Cinsel yönelimini açıklamadığı halde LGBTİ+ konusunda fazlaca aktif olan ve bu yüzden zaman zaman "gay baiting" eleştirileri alan Harry Styles, yeni filmde bir biseksüeli canlandıracak.

The Crown‘da canlandırdığı Galler Prensesi Diana rolüyle yakından tanıdığımız Emma Corrin, gündemimizden hiç düşmeyen Harry Styles ile bir araya geliyor; hem de 50’lerde geçen bir hikayede… Amazon yapımı My Policeman için kamera karşısında buluşan ikili, 1950’li yıllarda Brighton Sahili’nde tanışıp aşık olan bir çifte hayat veriyor. Harry Styles tarafından canlandırılan ünlü polis Tom ile Emma Corrin tarafından canlandırılan karısı Marion’un hayatı, Patrick isimli karakterin ilişkilerine dahil olmasıyla farklılaşıyor.

Cinsel yönelimini açıklamadığı halde LGBTİ+ konusunda fazlaca aktif olan ve bu yüzden zaman zaman “gay baiting” eleştirileri alan Harry Styles, bu filmde bir biseksüeli canlandıracak.

Ardından senaryo 1950’lerden 90’lı yıllara geliyor. Brighton Sahili’nde tanışıp aşık olan ikili, bu yıllarda evli. Patrick, 90’lı yıllarda hayatlarına tekrardan girdiği çiftin yaşamına dramatik sonuçları da beraberinde getiriyor. Bethan Roberts’ın aynı isimli kitabından uyarlama olan My Policeman‘in yönetmen koltuğunda Michael Grandage var. Patrick rolünü ve Styles ile Corrin’in 90’lardaki orta yaşlı hallerini kimin canlandıracağı henüz bilinmiyor; şimdilerde Don’t Worry Darling çekimlerinde olan Styles ve The Crown‘daki rolüyle hem Golden Globes hem de SAG‘e aday gösterilen Corrin’in muhteşem bir performans sergileyeceğiyse neredeyse kesin.

Kaynak: VOGUE