HASTANEYE KALDIRILAN CANER ÇALIŞIR’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Kerimcan Durmaz ile birlikte çektiği videolarla popüler olan sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’ın yoğun bakıma alındığı bildirildi.

Sosyal medya fenomenlerinden olan ve Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı olan Caner Çalışır’ın rahatsızlığından dolayı hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi. Caner Çalışır’ın çoklu organ yetmezliği teşhisi konarak Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi’ne kaldırıldığı belirtiliyor.

Televizyonda başlayan macerası şu sıralar DJ’lik ile devam eden Caner Çalışır, bu geceki sahne programlarını iptal eden arkadaşları Selin Ciğerci, Kerimcan Durmaz ve Hakan Kakız’ın dün duyurduğu üzere şu anda yoğun bakımda yatıyordu.

Caner Çalışır’ın menajeri Sina Kanmaz, 27 Ekim Perşembe günü Star Tv’nin Duymayan Kalmasın yayınına bağlanarak sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Kanmaz, Calışır’ın kalbinde çocukluğundan beri gelen ritim bozukluğu olduğunu ve bunun yarattığı hasarın tüm iç organlara yansıdığını söyledi.

Kerimcan Durmaz’ın yaptığı paylaşıma göre; Caner Çalışır kendine geldi ve kalem kağıt isteyerek Kerimcan’a “ablan star” yazdı.

İşte bu paylaşım:

https://instagram.com/p/BMEHR1jBvI1/