HAYAT ERKEĞİ’NDEN İKİ KÜÇÜK KAHVE KUPASI

hayaterkegi.blogspot.com’dan hikaye tadındaki yazılarını bize ulaştıran Charlie Chaplin takıntılı Hayat Erkeği, Kasım ayının konuk yazarı olarak en yeni öyküsünü G ZONE DERGİ için kaleme aldı : İKİ KÜÇÜK KAHVE KUPASI

“Geçen yıl Eylül ayında tanışmıştık onunla. Yaprakların sokakları sarıya boğduğu, yağmurun caddeleri her gün bıkmadan usanmadan yıkadığı bir hafta içiydi. Tanışma anımızın detaylarını çok iyi hatırlamıyorum doğrusu. Ama o aralar mevsime fena taktığımı çok iyi biliyorum. Çünkü sonbaharı oldum olası sevmemiştim ve her sonbaharda dökülmek zorunda kalan yapraklar gibi mutsuz bir şekilde etrafta gezinip duruyordum.

Aklımda “acaba bu sonbahar da önceki yılların sonbaharı gibi mi olacak?” soruları ardı ardına sorulup dururken, onunla da app’lerden birinde yazışmaya başlamıştık..

Yazışırken de ota boka espri yapan biri olduğum için o beni; sebepsizce mutlu olan ve hiçbir şeyi kafaya takmayan malın teki olarak tanımıştı.

Doğrusu hakkımda böyle düşündüğü için onu suçlayamam. Çünkü böyle düşünmemesi için hiçbir şey yapmamıştım ve her yazdığına da komik olsun ya da olmasın “ahahaha” diye anıra anıra gülüyordum..

Yazışmamızın konularından biri de evimde hiç kahve kupası olmamasıydı. Çünkü son kupaları da önceki hafta arkadaşlarımla evde yaptığımız parti sırasında mutfakta tepsiyi düşürünce kırmıştık ve 3ü1 arada kahvelerimizi bile ince belli çay bardaklarında 3e bölerek içiyorduk.”

Bu hikayenin tamamı Kasım ayı G ZONE DERGİ’de

bilg

mobil

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here