HAZAL KAYA’NIN GZONE CANLI YAYININDAKİ LGBTİ+ DESTEKLEYEN AÇIKLAMALARINI YÜZBİNLERCE KİŞİ İZLEDİ

GZone dün akşam son 10 yılımıza damgasını vuran, en ilgi gören oyunculardan biri Hazal Kaya'yı canlı yayınında ağırladı. 180bine yakın kişinin izlediği yayında sevilen oyuncu LGBTİ+ ve insan haklarıyla ilgili pozitif mesajlar verdi.

GZone dün akşam son 10 yılımıza damgasını vuran, en ilgi gören oyunculardan biri Hazal Kaya’yı canlı yayınında ağırladı.

Aşk-ı Memnu ile yarattığı büyük etki, Adını Feriha Koydum ve Bizim Hikaye gibi diğer ilgi gören dizileri ve sinema filmlerinden bahseden Hazal Kaya, bu canlı yayında kariyerinden aile hayatına, LGBTİ+ ile ilgili düşüncelerinden oyunculukla ilgili kurallarına kadar sorulan tüm soruları açık yüreklilikle yanıtladı.

İzleyicilerden gelen LGBTİ+ ile ilgili “İleride çocuğun LGBTİ+ olsa ne ilk tepkin ne olur?” sorusuna ise “Tepkim olmazdı çünkü beni ilgilendirmez. Ben bu konuda çok hassasım. Ne tepkim olabilir? O benden başka birisi. Çocuklarımızla ilgili bunu anlamak zorundayız bence. O benden başka bir birey, onu yönlendirmek benim haddim değil böyle özel bir konuda. Ben ancak ona rol arkadaşlığı yapabilirim. Bir şeye ihtiyacı olursa yanında olabilirim, elini tutabilirim vs.” diyerek destekleyici bir cevap verdi.

Hazal Kaya’nın 1 saat süren canlı yayınında verdiği tüm pozitif mesajları 180bine yakın kişi izledi. Buna ek olarak, IG TV’mizde ve Youtube’umuzda halen izlenmeye de devam ediyor. Hazal Kaya’ya verdiği tüm pozitif mesajlar için tebrik ederiz.

Yayının tamamını aşağıda Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. Yeni içerikleri en önce izlemek için lütfen YouTube kanalımıza abone olun.