863269c786
henry-cavill

HENRY CAVILL ”GÖREVİMİZ TEHLİKE 6” KADROSUNA KATILDI

Man of Steel’in yıldızı Henry Cavill, Görevimiz Tehlike 6’da (Mission: Impossible) rol alacak.

Man of Steel, Batman v Superman: Adaletin Safağı filmlerinde Superman olarak karşımıza çıkan ve Justice League serisi ile tekrar beyazperdede Superman rolünde izleyeceğimiz Henry Cavill, Mission: Impossible 6 (Görevimiz Tehlike) kadrosuna katıldı. Oyuncu kadrosunda şimdilik Rebecca Ferguson, Tom Cruise, Vanessa Kirby ve Jeremy Renner’ın yer aldığı devam filmine Cavill’in katılacağını yönetmen Christopher McQuarrie kendi Instagram hesabından duyurdu.

 

 

Aynı zamanda Görevimiz Tehlike 5, Jack Reacher, The Way of the Gun gibi filmlerin yönetmeni olan McQuarrie haberi esprili bir şekilde duyurmayı tercih etti. McQuarrie, Instagram paylaşımında “Bir düşünce var. Mission: Impossible’ın 6. bölümünde rol almak ister misiniz merak ediyorum. Baskı yok” şeklinde açıklamada bulundu. Bu paylaşıma karşılık Cavill de kendi Instagram hesabından yaptığı bir yorumla “Böylesine mükemmel saçlı bir adama nasıl hayır diyebilirim?” şeklinde yönetmene yanıt verdi.

 

 

Zack Snyder’ın yönettiği ve 17 Kasım’da vizyona girecek Warner Bros’un yaklaşmakta olan Justice League filminin çekimleri kısa süre önce tamamladı. Cavill şu sıralar yazar ve yönetmen David Raymond’ın “Nomis” adlı psikolojik gerilim filmi üzerinde çalışıyor.

Ayrınca Bakın

if-istanbul-17-2018-festival

17. !F İSTANBUL BAĞIMSIZ FİLMLER FESTİVALİ HEYECAN VERİCİ SÜRPRİZLERİYLE GELİYOR

17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali bu yıl “Hayat Var!” temasıyla yola çıkıyor. 15-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da, 1-4 Mart tarihlerinde ise aynı ...